مینی فان - آرشیو

محل تبلیغات محل تبلیغات

آخرین ارسالی های انجمن

عکس نوشته اسم امیر برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 3605 بازدید

عکس نوشته اسم امیر برای پروفایل

ادامه مطلب

فیش حقوقی نماینده مجلس شورای اسلامی در اردیبهشت 95 + عکس

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 293 بازدید

نادر قاضی پور نماینده جنجالی این روزهای مجلس شورای اسلامی فیش حقوقی اردیبهشت 95 خود را منتشر کرد

در روزهایی که بحث فیش حقوقی برخی از مسئولان کشور در صدر اخبار بوده و دریافتی های چند صد میلیونی برخی از مدیران جنجال بسیاری را ایجاد کرده است نادر قاضی پور نماینده جنجالی مجلس شورای اسلامی با انتشار فیش حقوقی خود در اردیبهشت 95 به رو بودن خود اشاره کرد .

ادامه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

مهناز افشار: پدرشوهرم مرا معلوم الحال خطاب کرد

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 1301 بازدید

 ازدواج مهناز افشار و محمد یاسین رامین از همان روزهای اول آنقدر صدا کرد که پژواکش هنوز هم در شبکه های اجتماعی با گذشت چند سال به گوش می رسد. همین قدر بس که محمد یاسین پسر محمد علی رامین معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم و در دولت نهم باشد تا این همه حاشیه دور این ازدواج بچرخد. 

ادامه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

ماشین عروس به سبک داعش + عکس

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 393 بازدید

تصاویر زیر بعضی از ماشین عروس هایی که برای تزیین آن از پرچم داعش استفاده شده نشان می دهد.

به گزارش ایلنا، گروهک تروریستی داعش، ماشین عروس تزیین‌ شده با گل و پرچم خود را هر از گاهی در شبکه های اجتماعی مختلف به نمایش می گذارد.

این گروهک تروریستی از شیوه‌های مختلف برای جذب دختران و مردان جوانان استفاده می‌کند و سعی در عادی نشان دادن روال زندگی در میان نیروهای خود دارد. تصاویر زیر بعضی از ماشین عروس هایی که برای تزیین آن از پرچم داعش استفاده شده نشان می دهد.

بقیه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

تجاوز به 32 دختر یک محل در انباری خانه

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 1995 بازدید

تجاوز به 32 دختر یک محل در انباری خانه تجاوز پسر بی رحم به دختران نوجوان محل در انباری خانه و تهیه فیلم های مستهجن از تجاوز به دختران

شاید بدترین روز برای یک دختر روزیست که تن به خواسته ای نامشروع به اجبار میدهد و از آن پس مجبور باشد بخاطر حفظ آبروی خود تن به خواسته نامشروع اما بدون اجبار دهد همانند داستان تجاوز پسری به دختران نوجوان محله خود در انبار خانه و ضبط فیلم تجاوز به دختران و ترساندن دختران از انتشار  بردن آبروی دختران .


ادامه مطلب

لوگوی جدید اسم امیرحسین برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 3529 بازدید

لوگوی جدید اسم امیرحسین برای پروفایل

ادامه مطلب

لوگو اسم حسین برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 3443 بازدید

لوگو اسم حسین برای پروفایل

ادامه مطلب

عکس های عاشقانه جدایی و عکس نوشته های عاشقانه غمگین

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 2026 بازدید

عکس های عاشقانه جدایی و عکس نوشته های عاشقانه غمگین

ادامه مطلب

واکنش اهالی موسیقی به درگذشت حبیب

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 1186 بازدید

واکنش اهالی موسیقی به درگذشت حبیب

بی تو دلم می‌گیره تو این سکوت خونه*…

گلایه‌هایی به وسعت صدای «حبیب محبیان» از زبان اهالی موسیقی

ادامه مطلب

علت فوت حبیب محبیان خواننده | زمان و مکان و تاریخ تشییع

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 881 بازدید

نحوه مرگ "حبیب" خواننده معروف ایرانی از زبان همسرش

ادامه مطلب

مدل لباس اسپرت مردانه

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 318 بازدید

گلچینی از مدل لباس های مردانه ی جدید برند Modacrise 

ادامه مطلب

فال روزانه چهارشنبه 19 خرداد 1395

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 254 بازدید

فال روزانه چهارشنبه 19 خرداد 1395

 

ماه تولد فال روزانه - چهارشنبه 19 خرداد 1395
بز

فال روز متولدین فروردین: شاید امروز فکر بسیار درخشانی داشته باشید اما نتوانید هیچ کجا از آن استفاده کنید. متناقضاً، هر چه بیشتر طرح خود را برای دیگران تشریح کنید، آنها کمتر نسبت به مزیت آن متقاعد می‌شوند. این به این معنی نیست که آنها با موقعیت شما مخالفند بلکه آنها مطمئن نیستند که شما بتوانید استراتژی خود را به یک طرح کاملاً عملی تبدیل کنید.گرچه دائماً به این فکر می‌افتید که خواسته اتان را تحقق ببخشید اما آن را برای بعد نگه دارید. اکنون بهتر است اول با راهکارهایی آن را پیش ببرید.

گاو

فال روز متولدین اردیبهشت: حتی اگر فکر می‌کنید که دوست دارید فردی بسیار واقع بین باشید، امروز نباید تا این حد در مورد آن مصمم باشید. ابتدا می‌توانید دیگران را متقاعد کنید که درباره ی کاری که می‌خواهید انجام دهید همه چیز را می‌دانید اما هر چه می‌گذرد آنها را بدتر گیج می‌کنید و این باعث ایجاد تناقض در حرفهایتان می‌شود. اکنون می‌توانید یک مفهوم پیچیده را توضیح دهید اما احتمالاً می‌بینید که اگر جنبه های ساده ی آن را توضیح بدهید بدتر چالش زا می‌شود. اگر ممکن است بگذارید یک نفر دیگر برای مدتی کنترل آن را بدست بگیرد.

ارديبهشت
دوقلوها

فال روز متولدین خرداد: گرچه سیاره مریخ شما دوباره بعد از هفته گذشته به سرعت خود ادامه داده است اما امروز دوباره بامبول درآورده و از یک طرف سیاره پیام آور لطفش شامل حال شما شده و باعث روشنی ذهن شما می‌شود و فکرهای جدید بسیار زیادی را در سر شما می‌اندازد اما همزمان یک سری تناقضاتی پیش می‌آید، حرفهای مهم را زیر لب زمزمه کرده و هاله هایی از ابهام آنچه در سر شما است را مسدود می‌کند. اکنون نسبت به آنچه می‌دانید مطمئن نباشید، یک چند روزی دست نگه دارید بعد دوباره در مورد انتخاب خود تجدید نظر کنید.

خرداد
خرچنگ

فال روز متولدین تیر: اگر امروز می‌توانید سکوت کنید موفق خواهید شد تا از این تارپیچیده ای که دور خود تنیده اید مانند یک قهرمان بیرون بیایید. شما می‌توانید دو طرف یک مشکل را اکنون ببینید و تشخیص می‌دهید که راه حل آسانی برای آن وجود ندارد. اگر وانمود کنید که پاسخی برای آن دارید فقط باعث ناامیدی شما می‌شود. عاقلانه ترین راه این است که کمی‌ دست نگه دارید. احتمالاً مطلب مهمی ‌دارید که می‌خواهید به گفتگو اضافه کنید اما شاید به این یکی دو روز ارتباط داشته باشد.

تير
شير

فال روز متولدین مرداد: وقتی اهداف شما با آنچه الان در محل کارتان انجام می‌دهید هماهنگی دارد این خیلی اطمینان بخش است اما اگر اینطور نباشد می‌تواند خیلی نگران کننده باشد. این وضعیت دشوار با دخالت یک دوست یا همکار که خیلی موجه نیست می‌تواند پیچیده تر شود. حتی اگر شما بخواهید که تصمیم نهایی را خودتان بگیرید باز هم به حمایت اطرافیان نیاز دارید و امروز این اتفاق نمی‌افتد. صبور باشید تا آخر هفته همه چیز خود به خود درست می‌شود.

مرداد

فال روز متولدین شهریور: امروز یکی از روزهای استثنایی برای شماست که ترجیح می‌دهید به جای اینکه خیلی جدی و منطقی باشید یک داستان بگویید یا یک شعر بنویسید. دوست دارید دیگران ببینند که چقدر باهوشید.اما امروز نمی‌توانید به آسانی به این هدف برسید. نیازی نیست که با قول تعهد به آنچه نمی‌توانید انجامش دهید خودتان را برای شکست و ناامیدی آماده کنید. به خودتان اجازه دهید که خیال پردازی کرده و در رویا فرو بروید، فردا دوباره می‌توانید به دنیای واقعی برگردید.

شهريور

ترازو

فال روز متولدین مهر: شما قهرمان بی چون و چرای تعادل هستید. شما به دنبال هماهنگی هستید حتی زمانیکه از شما دور باشد. امروز اگر می‌خواهید در وسط مشکلات به آرامش برسید سعی کنید کارهایتان را به اتمام برسانید. به جای اینکه بیایید مرکز ثقل خود را گویی که دارید یوگا انجام می‌دهید، پیدا کنید، تصور کنید که مانند یک اسکیت بازی هستید که در حرکت است. اقبال به شما رو آورده است و سعی نکنید آن را از دست بدهید.

مهر
عقرب

فال روز متولدین آبان: شما علاقه ای به بحث با کسی را ندارید که تصمیم خود را گرفته است.اصلاً نیازی به این ندارید که چیزی را به کسی ثابت کنید. اما از بحث و گفتگو کنار نایستید زیرا به ناچاراختلاف به وجود می‌آورد. و دو نفر را به جان هم می‌اندازد. شما می‌توانید به بهترین نحو با شفاف سازی درمورد عقایدتان عاقل بودن خود را نشان دهید بدون اینکه با آنها بجنگید.

آبان

کماندار

فال روز متولدین آذر: امروز روز جالبی برای شما خواهد بود پس سعی نکنید که دو مقوله‌ی متقاوت را تجربه کنید. از یک طرف، شما مانند دانشمندی می‌مانید که دو حالت تجزیه ای و منفصل را مشاهده می‌کند.و از طرف دیگر، مانند بازیگری می‌مانید که دنیای عجیبی دارد و تحت تأثیر حرکاتی قرار گرفته است. هردوی این روشها با ارزشند پس با آگاهی کامل آنها را در ذهن خود زمزمه کنید و بدون اینکه بلند آن را بخوانید در دلتان جاری سازید.

آذر
بز

فال روز متولدین دی: امروز می‌خواهید روی عقل سلیم خود حساب کنید. همانطور که ماه آن را نشان می‌دهد. اما به نظر می‌رسد که موقتاً توانایی تشخیص خود در مورد جدا کردن مهره های غیر اصلی که در ذهن شما وول می‌خورند را از دست داده اید. شما طبیعتاً می‌توانید به آسانی فاصله ی بین حقیقت و دروغ را حفظ کنید اما الان هر دوی آن در واقعیت وجود دارند. از جدا کردن آنها دست بکشید و فقط خوبی آنچه قادر به انجام آن هستید را ستایش کنید.

دي
آبگير

فال روز متولدین بهمن: امروز احتمالاً به مسیری کشیده خواهید شد که حرفهایی که در طول این چند هفته شنیده اید را می‌خواهید بیان کنید اما هرچه بیشتر تلاش می‌کنید که آنها را برای دیگران توضیح دهید، آنها کمتر می‌فهمند.برخی از نظرات خیلی از ذهن دورند و به آسانی دیگران آنها را متوجه نمی‌شوند مگراینکه به روش خاصی که تجربه ی آن را دارید مطالب را بیان کنید. وجدان بیدار، هنرمند یا شاعر به هر حال می‌توانند به شما کمک کنند با دیدگاه کنونی خود را توضیح دهید.

بهمن

دو ماهي که خلاف جهت هم شناميکنند

فال روز متولدین اسفند: مریخ منطقی به صورت مربع دور دو سیاره تصمیم شما یعنی مشتری و نپتون در حرکت است و ذهن شما را به حقایقی که خارج از قلمرو زبا ن وجود دارند باز می‌کند. این می‌تواند اگر امروز سعی کنید که در روابط خود خاص باشید کاملاً گیجتان کند چرا که حتی مفاهیم کلی هم می‌توانند دشوار بشوند. اگر به جزئیات توجه کنید باعث سرخوردگی شما می‌شود. بنابراین سعی کنید این کار را نکنید تا فردا که تمرکز شما برگردد.

اسفند

عکس نوشته اسم صدف برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 456 بازدید

 

عکس نوشته اسم صدف برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم صدف برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مونا برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 857 بازدید

 

عکس نوشته اسم مونا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مونا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم شکوفه برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 948 بازدید

 

عکس نوشته اسم شکوفه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم شکوفه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نیکی برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 639 بازدید

 

عکس نوشته اسم نیکی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نیکی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پوران برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 559 بازدید

 

عکس نوشته اسم پوران برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پوران برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم شبنم برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 771 بازدید

 

عکس نوشته اسم شبنم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم شبنم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرزانه برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 871 بازدید

 

عکس نوشته اسم فرزانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرزانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم قاسم برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 475 بازدید

 

عکس نوشته اسم قاسم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم قاسم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ادریس برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 782 بازدید

 

عکس نوشته اسم ادریس برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ادریس برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم لادن برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 334 بازدید

 

عکس نوشته اسم لادن برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم لادن برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هدی برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 494 بازدید

 

عکس نوشته اسم هدی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هدی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم میترا برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 414 بازدید

 

عکس نوشته اسم میترا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم میترا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نیوشا برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 491 بازدید

 

عکس نوشته اسم نیوشا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نیوشا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سیامک برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 562 بازدید

 

عکس نوشته اسم سیامک برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سیامک برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم عطا برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 609 بازدید

 

عکس نوشته اسم عطا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم عطا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرنوش برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 324 بازدید

 

عکس نوشته اسم فرنوش برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرنوش برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رشید برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 594 بازدید

 

عکس نوشته اسم رشید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رشید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پروانه برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 1625 بازدید

 

عکس نوشته اسم پروانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پروانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سولماز برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 486 بازدید

 

عکس نوشته اسم سولماز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سولماز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم طاهر برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 837 بازدید

 

عکس نوشته اسم طاهر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم طاهر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محبوبه برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 1119 بازدید

 

عکس نوشته اسم محبوبه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محبوبه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امین و زهرا برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 793 بازدید

 

عکس نوشته اسم امین و زهرا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امین و زهرا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم قیصر برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 374 بازدید

 

عکس نوشته اسم قیصر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم قیصر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ندا برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 1019 بازدید

 

عکس نوشته اسم ندا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ندا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سامان برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 364 بازدید

 

عکس نوشته اسم سامان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سامان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم یاسر برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 1001 بازدید

 

عکس نوشته اسم یاسر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم یاسر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم زهره و زهرا برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 339 بازدید

 

عکس نوشته اسم زهره و زهرا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم زهره و زهرا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ایوب برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 1149 بازدید

 

عکس نوشته اسم ایوب برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ایوب برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهران برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 451 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهران برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهران برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرمیتا برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 628 بازدید

 

عکس نوشته اسم آرمیتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرمیتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ستوده برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 349 بازدید

 

عکس نوشته اسم ستوده برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ستوده برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نیلوفر برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 366 بازدید

 

عکس نوشته اسم نیلوفر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نیلوفر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مجتبی برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 341 بازدید

 

عکس نوشته اسم مجتبی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مجتبی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حدیث برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 338 بازدید

 

عکس نوشته اسم حدیث برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حدیث برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم علیرضا برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 340 بازدید

 

عکس نوشته اسم علیرضا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم علیرضا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پرهام برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 472 بازدید

 

عکس نوشته اسم پرهام برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پرهام برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم علی اکبر برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 443 بازدید

 

عکس نوشته اسم علی اکبر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم علی اکبر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نوید برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 384 بازدید

 

عکس نوشته اسم نوید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نوید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم اسماعیل و الهام برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 376 بازدید

 

عکس نوشته اسم اسماعیل و الهام برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم اسماعیل و الهام برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رویا و وحید برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 463 بازدید

 

عکس نوشته اسم رویا و وحید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رویا و وحید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم احمد برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 373 بازدید

 

عکس نوشته اسم احمد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم احمد برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم احمد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم احمد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم احمد برای پروفایل 

 

 

 

عکس نوشته اسم سمیه برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 584 بازدید

 

عکس نوشته اسم سمیه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سمیه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مروارید برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 305 بازدید

 

عکس نوشته اسم مروارید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مروارید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مریم بانو برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 723 بازدید

 

عکس نوشته اسم مریم بانو برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مریم بانو برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم زهره برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 610 بازدید

 

عکس نوشته اسم زهره برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم زهره برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم زهرا برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 679 بازدید

 

عکس نوشته اسم زهرا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم زهرا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم منا برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 508 بازدید

 

عکس نوشته اسم منا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم منا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرهاد برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 610 بازدید

 

عکس نوشته اسم فرهاد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرهاد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم عرفان برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 203 بازدید

 

عکس نوشته اسم عرفان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم عرفان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرمان برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 552 بازدید

 

عکس نوشته اسم آرمان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرمان برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم آرمان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ابراهیم برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 1070 بازدید

 

عکس نوشته اسم ابراهیم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ابراهیم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مجتبی و زهرا برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 869 بازدید

 

عکس نوشته اسم مجتبی و زهرا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مجتبی و زهرا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرزاد برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 654 بازدید

 

عکس نوشته اسم فرزاد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرزاد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محمد و نرگس برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 1346 بازدید

 

عکس نوشته اسم محمد و نرگس برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محمد و نرگس برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حسن و رویا برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 423 بازدید

 

عکس نوشته اسم حسن و رویا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حسن و رویا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مارال برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 667 بازدید

 

عکس نوشته اسم مارال برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مارال برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم داریوش برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 1557 بازدید

 

عکس نوشته اسم داریوش برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم داریوش برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رها برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 380 بازدید

 

عکس نوشته اسم رها برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رها برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هادی و ساناز برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 428 بازدید

 

عکس نوشته اسم هادی و ساناز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هادی و ساناز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هما برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 320 بازدید

 

عکس نوشته اسم هما برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هما برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مجید برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 362 بازدید

 

عکس نوشته اسم مجید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مجید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مجید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مجید برای پروفایل 

 

 

 

عکس نوشته اسم سمانه برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 399 بازدید

 

عکس نوشته اسم سمانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سمانه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سمانه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سمانه برای پروفایل 

 

 عکس نوشته اسم سمانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مریم برای پروفایل

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 449 بازدید

 

عکس نوشته اسم مریم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مریم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهناز برای پروفایل

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 585 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهناز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهناز برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهناز برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم مهناز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فردین برای پروفایل

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 625 بازدید

 

عکس نوشته اسم فردین برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فردین برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم شقایق برای پروفایل

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 317 بازدید

 

عکس نوشته اسم شقایق برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم شقایق برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مینا برای پروفایل

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 717 بازدید

 

عکس نوشته اسم مینا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مینا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مینا برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم مینا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مینا برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم مبینا برای پروفایل

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 653 بازدید

 

عکس نوشته اسم مبینا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مبینا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم صالح برای پروفایل

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 309 بازدید

 

عکس نوشته اسم صالح برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم صالح برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مرجان برای پروفایل

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 403 بازدید

 

عکس نوشته اسم مرجان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مرجان برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مرجان برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مرجان برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم مرجان برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مرجان برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم رویا برای پروفایل

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 915 بازدید

 

عکس نوشته اسم رویا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رویا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم لیلا برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 428 بازدید

 

عکس نوشته اسم لیلا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم لیلا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم لیلا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم لیلا برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم لیلا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم لیلا برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم رونیکا برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 367 بازدید

 

عکس نوشته اسم رونیکا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رونیکا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امیرهادی برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 228 بازدید

 

عکس نوشته اسم امیرهادی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امیرهادی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آتوسا برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 519 بازدید

 

عکس نوشته اسم آتوسا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آتوسا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم تانیا برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 610 بازدید

 

عکس نوشته اسم تانیا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم تانیا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهدیس برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 1404 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهدیس برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهدیس برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پریا برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 749 بازدید

 

عکس نوشته اسم پریا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پریا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محراب برای پروفایل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 485 بازدید

 

عکس نوشته اسم محراب برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محراب برای پروفایل

 

 

عوامل تاثیر گذار در پیشرفت یک سایت چیست ؟

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 211 بازدید

 

عوامل تاثیر گذار در پیشرفت یک سایت چیست ؟

 

 

عوامل تاثیر گذار در پیشرفت یک سایت

 

 

سایتی پیشرفت میکنه که نکات زیر رو رعایت کنه :

 

1. قالب زیبا - سئو و تمام ریسپانسیو داشته باشه

 

2. مطالب کمیاب و اختصاصی داشته باشه

 

3. تو شبکه های اجتماعی مثل فیس نما تبلیغ کنه

 

4. از سایت های خوب و معتبر بک لینک زیاد بخره

 

5. اشتراک گذاری لینک در شبکه های اجتماعی رو داشته باشه

 

6. کاربر پسند باشه

 

 

تاثیر سایت های افزایش بازدید روی یک سایت

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 238 بازدید

 

تاثیر سایت های افزایش بازدید روی یک سایت

 

 

تاثیر سایت های افزایش بازدید روی یک سایت

 

 

سایت های افزایش بازدید رو پیشرفت یک سایت هیچ تاثیری ندارن

 

سایت هایی پیشرفت میکنن که سئو و مطالب خوبی داشته باشن

 

شاید با سایت های افزایش بازدید آمار سایت شما بره بالا ولی بعد

 

از مدتی دوباره به حالت قبل بر میگرده و هزینه شما هیچ فایده ای نداره

 

اگه برای سئوی یک سایت هزینه بشه خیلی بهتره.سعی کنین با

 

مطالبی که میزارین از گوگل ورودی بگیرین.ورودی گوگل رو پیشرفت یک

 

سایت خیلی تاثیر داره.بجای اینکه برای افزایش بازدید هزینه کنین لینک

 

سایتتون رو تو شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارین و بک لینک بگیرین

 

 

آیا کد افزایش بازدید وبلاگ وجود دارد ؟

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 298 بازدید

 

آیا کد افزایش بازدید وبلاگ وجود دارد ؟

 

 

آیا کد افزایش بازدید وبلاگ وجود دارد ؟

 

 

این کد وجود داره ولی بصورت آیفریم که گوگل روی آیفریم

 

حساسه که استفاده نکنین بهتره.هرگونه دور زدن گوگل

 

به ضرر شماست و این کد روی الکسا هیچ تاثیری نداره


چون الکسا تعداد آیپی رو حساب میکنه نه تعداد بازدید رو

 

سعی کنید با قرار دادن مطالب کمیاب تو سایت یا وبلاگ


بازدید کننده جذب کنید.با این کدها وبلاگ یا سایت از بین میره.

 

 

دانلود آهنگ یه جایی توی دلمه که جای توئه (مهدی احمدوند)

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 631 بازدید

 

دانلود آهنگ یه ماهه از مهدی احمدوند با کیفیت بالا

 

Download New Music Mehdi ahmadvand Called ye mahe On minifun

 

 

دانلود آهنگ یه ماهه از مهدی احمدوند با کیفیت بالا

 

 

دانلود در ادامه مطلب ...

 

 

ادامه مطلب

سیستم وبلاگدهی بهتر است یا وردپرس ؟

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 286 بازدید

 

سیستم وبلاگدهی بهتر است یا وردپرس ؟

 

 

وبلاگدهی

 

یا

 

وردپرس

 

 

اگه بخوایم از نظر امنیت-هزینه و راحتی کار مقایسه کنیم وبلاگدهی


خیلی بهتره و هیچ وقت نگران مشکلات هاست یا سرور نیستین ولی


این امکان هم وجود داره که اون سیستم وبلاگدهی بعد از مدتی دچار


مشکل بشه و مطالب وبلاگتون از بین بره.اگه بخوایم از نظر سئو و


ایندکس مطالب مقایسه کنیم وردپرس بهتره همچنین میتونین برای


بهینه سازی سایتتون انواع افزونه نصب کنید.و سایتتون رو بصورت حرفه ای


راه اندازی کنید.به نظر من اگه ایده خوب باشه روی هر سیستمی برین

 

میتونین موفق بشین.با تلاش و پشتکار میشه موفق شد...

 

 

انواع روش کسب درآمد از سایت

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 318 بازدید

 

انواع روش کسب درآمد از سایت

 

 

انواع روش کسب درآمد از سایت

 

 

چگونه و با چه روش هایی میتوان از یک سایت کسب درآمد کرد ؟

 

روش های زیادی وجود داره که چند روش رو مختصر توضیح میدم

 

روش اول تبلیغات پاپ آپ (تبلیغات مزاحم) که اصلا پیشنهاد نمیشه

 

روش دوم تبلیغات متنی و تبلیغات بنری که بهترین نوع کسب درآمده

 

روش سوم : کسب درآمد از نمایش بنر سایت های تبلیغاتی.بدی های

 

این روش اینه که سرعت لود سایت رو پایین میاره و بخاطر بنرهای

 

فلش روی سئوی سایت شما تاثیر منفی میزاره.

 

روش چهارم : کسب درآمد از کوتاه کردن لینک دانلود که میتونین با

 

کوتاه کردن لینک دانلود مطالب درآمد خوبی کسب کنید.

 

روش پنجم : کسب درآمد با آپلود و دانلود فایل که این روش هم خوبه

 

روش های زیادی برای کسب درآمد وجود داره که فقط به چند روش اشاره شد.

 

 

آموزش کپی کردن مطلب با رعایت سئو

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 239 بازدید

 

آموزش کپی کردن مطلب با رعایت سئو

 

 

کپی کردن مطالب یک سایت

 

چگونه مطالب دیگران را کپی کنیم ؟

 

برای کپی کردن مطالب یک سایت باید چند نکته رو عایت کنین

 

عکس مورد نظر مربوط به همون مطلب رو ذخیره و خودتون آپلود

 

کنین این روش برای اینه که گوگل نفهمه اون مطلب کپی شده

 

روش دوم اینه که عنوان مطلب کپی رو تغییر بدین که گوگل نفهمه

 

از برچسب برای ارسال اون مطلب استفاده کنین که خیلی تاثیر داره

 

 

چگونه بک لینک طبیعی دریافت کنیم ؟

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 563 بازدید

 

چگونه بک لینک طبیعی دریافت کنیم ؟

 

 

بک لینک

 

چگونه بک لینک طبیعی دریافت کنیم ؟

 

 

یکی از راه های دریافت بک لینک طبیعی اینه که لینک مطالب سایت


یا وبلاگتون رو تو شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارین.زیر پست های

 

سایت و وبلاگتون دکمه اشتراگ گذاری مطلب بزارین که کاربران سایت

 

یا وبلاگتون مطالبتون رو تو شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارن.

 

 

روش دوم دریافت بک لینک اینه که تو انجمن ها فعالیت کنین و لینک

 

خودتون رو تو تاپیک ها به اشتراک بزارین.

 

 

روش سوم دریافت بک لینک اینه که با سایت های رقیب تبادل بنر

 

تبادل لوگو  یا تبادل لینک کنین.

 

 

روش چهارم دریافت بک لینک اینه که لینک وبتون رو تو دایرکتوری

 

دی موز ثبت کنید.

 

 

روش پنجم اینه که تو سایت ها و وبلاگ های دیگه نظر ارسال کنین

 

 

روش ششم اینه که تو شبکه های اجتماعی مثل فیس نما تبلیغ کنین

 

 

روش هفتم اینه که تو سایت های اشتراک ویدیو لینکتون رو تو

 

قسمت توضیحات ثبت کنین

 

 

روش های زیادی وجود داره که فقط چند روش رو بهتون گفتم.<پایان>

 

 

 

ارسال مطلب پر بازدید با کمتری هزینه

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 270 بازدید

 

ارسال مطلب پر بازدید با کمتری هزینه

 

 

ارسال مطلب پر بازدید با کمتری هزینه

 

 

خیلی ها وبلاگ دارن ولی نحوه ارسال مطلب رو نمیدونن و حجم


زیادی از اینترنت رو استفاده میکنند ولی بازدیدی دریافت نمیکنند.


بعضی مواقع یک مطلب خبری بیشتر از یک مطلب مربوط به فیلم


بازدید میگیره.بعضی مواقع عکس یک بازیگر بیشتر از مطلب مربوط


به آهنگ بازدید میگیره.پس حجم مطلب مهم نیست نوع مطلب


مهمه.برای افزایش بازدید از مطلب کمیاب استفاده کنید از سایت های


خارجی عکس های کمیاب رو دانلود کنین و تو سایتتون ارسال


کنین که این روش خیلی رو افزایش بازدید تاثیر داره.مثلا اگه سایت


تفریحی دارین از سایت های خارجی مطلب کپی کنین و تو سایتتون


ارسال کنین.مطالب مربوط به تصویر زمینه خیلی بازدید داره برین تو


سایت های خارجی تصویر زمینه دانلود کنین و با عنوانی که خودتون


دوست دارین مطلب بزارین.همیشه مطالب کمیاب و کم حجم ارسال

 

کنین مطالبی ارسال کنین که تو سایت های ایرانی نباشه.

 

 

 

مطالب پر بازدید کدامند ؟

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 272 بازدید

 

مطالب پر بازدید کدامند ؟

 

 

مطالب پر بازدید کدامند ؟

 

 

همیشه سایت های خبری بیشتر از سایت های دیگه بازدید دارن

 

چون مطالب رو طبق مناسبت ارسال میکنند.همیشه مطلبی ارسال

 

کنید که بازدید کننده داره.مثلا اگه امروز عید نوروزه شما باید مطالب

 

مربوط به عید نوروز رو ارسال کنید یا اگه بازیگری تو اینستاگرامش

 

مطلب جدیدی گذاشت شما باید مطلب اونو تو سایتتون کپی کنید

 

سعی کنید مثل یک سایت خدمات دهنده باشید.اگه قرار باشه مطلب

 

کپی شده ای ارسال کنید سعی کنید عنوان مطلب رو تغییر بدین این

 

روش رو افزایش بازدید خیلی تاثیر داره.همیشه از کلمات کلیدی

 

استفاده کنید و سعی کنید تو مطالب از عکس بیشتر استفاده کنید

 

همیشه دنبال یک ایده جدید باشید سعی کنید مطالب کمیاب ارسال

 

کنید و برای افزایش مطلب زیر پست ها دکمه اشتراک گذاری بزارین.

 

 

ویژگی های یک قالب خوب چیست ؟

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 233 بازدید

 

ویژگی های یک قالب خوب چیست ؟

 

 

یک قالب خوب

 

 

شما جزء اون افرادی هستید که نمیدونید یک قالب خوب چه ویژگی هایی


داره ؟ شاید شما از اون وب مسترهایی هستید که فقط برای سایتشون


مطلب میزارن و برای بهینه سازی سایتشون تلاش نمیکنند.بعضی


سایت ها هستند که از انواع کدهای جاوا اسکریپت استفاده میکنند که


سرعت قالب به شدت پایین میاد شاید برای شما هم پیش اومده وارد یک


سایت بشین و بعد از چند دقیقه انتظار صفحه سایت رو ببندین.بعضی از


سایت ها از انواع کد پاپ آپ (تبلیغات مزاحم) استفاده میکنند.وبعضی هم


از انواع پیام خوش آمد گویی گرفته تا از انواع کد بارش قلب و برف استفاده


میکنند.بعضی از سایت ها هم از انواع کد پخش آهنگ و بنرهای فلش


استفاده میکنند که همه اینها رو سئوی سایت یا وبلاگ تاثیرات منفی داره

 

ویژگی های یک قالب خوب :

 

1.یک قالب خوب باید تمام ریسپانسیو باشه یعنی کاربر با هر دستگاه و


سیستم عاملی وارد سایت شد سایز پیج سایت به اندازه صفحه نمایش


همون دستگاه بشه که کاربر بتونه کل پیج رو به خوبی ببینه.

 

 

2.یک قالب خوب باید سئو شده باشه (بهینه شده برای جستجوگرها)

 

 

3.یک قالب خوب باید سرعت لود بالایی داشته باشه

 

 

4.یک قالب خوب باید کاربر پسند باشه (زیبا - رنگ بندی مناسب و...)

 

 

5.منوی دسترسی سریع به مطالب رو داشته باشه

 

 

آموزش ساخت یک سایت با کمترین هزینه

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 345 بازدید

 

آموزش ساخت یک سایت با کمترین هزینه

 

 

آموزش ساخت یک سایت با کمترین هزینه

 

 

با سلام.خیلی از دوستان میخوان با کمترین هزینه بهترین سایت رو بسازن.

 

سایتی که امنیت بالایی داشته باشه (ضد هک باشه) امکانات و بازدید

 

خوبی داشته باشه.از طرفی کاربر پسند باشه.خوب امروز همه چیز رو توضیح

 

میدم.اگه تاحالا سایت نداشتین خیلی سخته بخواین روی یک سیستم

 

مدیریت محتوا (وردپرس یا جوملا ) سایت بسازین چون هم باید امنیت رو

 

رعایت کنین هم یک هاست خوب بگیرین که آپتایم بالایی داشته باشه هم

 

باید قوانین سئو رعایت بشه هم باید برای قالب و چیزهای دیگه هزینه کنین.

 

ممکنه بعد از مدتی نا امید بشین و سایتتون رو کنار بزارین و از نظر مالی

 

ضرر کنین.یک سایت تازه تاسیس که موز رنک و پیج اتوریتی و دامین اتوریتی

 

صفر داره چجوری میتونه پیشرفت کنه.برای افزایش دامین اتوریتی و پیج

 

اتوریتی پول دارین بک لینک یا تبلیغ بخرین ؟ به فرض که شما پول داشتین

 

 

بک لینک

 


مطمعا هستین که بعد از یک مدت سایتتون میگیره؟ شما بعنوان یک وب مستر

 

باید بلد باشین چجوری خطاهای 404 سایتتون رو برطرف کنین باید بلد

 

باشین چجوری با remove url گوگل وب مستر کار کنین باید بلد باشین

 

چجوری مطالب رو با سئوی بالا ارسال کنین وخیلی چیزهای دیگه.اگه میخواین

 

یک سایت خوب بسازین باید با یک سیستم وبلاگدهی شروع کنین که

 

بهترین سیستمش رزبلاگه با رزبلاگ میتونین به هر چیزی که میخواین برسین

 

 

رزبلاگ

 


رزبلاگ هم امنیت بالایی داره هم میتونین به وبلاگتون یک دامنه وصل کنین

 

و به سایت تبدیل کنین.قالب های ریسپانسیو و سئو شده رزبلاگ تو اینترنت

 

زیاده یک قالب پیدا کنین و نیمه اختصاصی کنین و امکانات پولی رزبلاگ رو

 

خریداری کنین و سایت حرفه ای خودتون رو بسازین.هر وقت تونستین تو رزبلاگ

 

پیشرفت کنین هر سایتی بزنین پیشرفت میکنین.وقتی وبلاگتون رو ساختین

 

برین تو قسمت تنظیمات وبلاگ و گزینه تعداد عناوین rss رو 0 بزارین که مطالبتون

 

توسط سایت های اسپمر (مطلب دزد) کپی نشه.از تبلیغات پاپ آپ استفاده

 

نکنین که این تبلیغات باعث میشه کاربر از سایت شما بره قالب سایت شما

 

باید سرعت لود بالایی داشته باشه باید تمام ریسپانسیو و سئو شده باشه از

 

قالب زیبا و کاربر پسند استفاده کنین.از کدهای بارش برف و قلب استفاده نکنین

 

از کدهای موزیک آنلاین استفاده نکنین.تو پست ها از عکس استفاده کنین.پایان

 

 

 

طرز تهیه هات چاکلت با ساده ترین روش

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 316 بازدید

 

طرز تهیه هات چاکلت

 

 

طرز تهیه هات چاکلت

 

 

هات چاکلت


مواد لازم:

شیر


یک فنجان


کاکائو


2قاشق مرباخوری


نسکافه


1 قاشق مرباخوری


شکر


1- 2 قاشق مرباخوری


خامه1 قاشق مرباخوری

طرز تهیه:

شیر را روی حرارت قرار می دهیم تا کمی گرم شود.بعد شکر و


کاکائو و نسکافه را اضافه کرده و می گذاریم تا با شیر بجوشد و


کمی غلیظ شود. سپس آن را در فنجان ریخته و روی آن خامه


قرار می دهیم و سرو می کنیم.

 

طرز تهیه مارمالاد هلو

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 311 بازدید

 

طرز تهیه مارمالاد هلو

 

 

طرز تهیه مارمالاد هلو

 

 

مارمالاد هلو


هلو 500 گرم / شکر هم 500 گرم / ژله هلو یک قاشق غذا خوری


سر پر /جوهر لیمو مقدار شکر رو بیشتر نکنید. چون پوست و


هسته ی هلو ها رو که بگیریم وزنشون کمی میاد پایین. ابتدا


هلو ها رو پوست میگیریم و قاچ میکنیم . بعد تو میکسر اون قدر


باید بزنیم تا کااااملا روون بشه و تیکه ای داخلش نداشته باشه.


حالا شکر رو اضافه میکنیم و میزاریم رو شعله یکنواخت و متوسط


و مدام کف روشو میگیریم و میریزیم دور.حدود یک ربع باید از


جوشیدنش بگذره . بعد ژله هلو رو اضافه میکنم و پس از 5 دقیقه


زیرشو خاموش کرده و چند قطره آبلیمو یا جوهر لیمو بهش اضافه


میکنیم. باید تو ظرف خودش به دمای محیط برسه و بعد بریزیم


داخل شیشه ی تمیز.

 

 

طرز تهیه مربای پوست پسته (2)

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 359 بازدید

 

طرز تهیه مربای پوست پسته

 

 

طرز تهیه مربای پوست پسته

 

 

مربا پوست پسته:


پوست پسته رو سه بار  هر بار پنج دقیقه بجوشونید بخورید اگر


تلخیش رفته بود توی اب خنک بریزید یک ساعت ، (البته من چون


نصف شب بود نیم ساعت گذاشتم)برابر شکر بریزید و اب کم بذارید


جوش بیاید، پوستها رو بریزید داخلش و خلال پسته و اجازه بدید


قوام بیاد،آخر هم که چند قطره لیمو ترش.البته بعضی ها  هر بار


پانزده دقیقه میجوشونن. ..اما من پنج دقیقه ...بسته به نوع پسته


داره،من از پسته با پوست های سفید استفاده کردم.البتع صورتی ها


هم بعد از جوشیدن سفید میشوند

 

طرز تهیه کافه گلاسه

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 380 بازدید

 

طرز تهیه کافه گلاسه

 

 

طرز تهیه کافه گلاسه

 

 

کافه گلاسه


ﺷﯿﺮ 1 ﻟﯿﻮﺍﻥ . ﭘﻮﺩﺭ ﻗﻬﻮﻩ 1 ﻗﺎﺷﻖ ﭼﺎﯾﺨﻮﺭﯼ . ﺑﺴﺘﻨﯽ 1 ﻟﯿﻮﺍﻥ


ﺧﺎﻣﻪ ﺑﻪ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﻻﺯﻡ . ﺳﺲ ﻗﻬﻮﻩ ﯾﺎ ﺷﮑﻼﺕ ﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺑﻪ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﻻﺯﻡ


ﻃﺮﺯ ﺗﻬﯿﻪ : ﯾﮏ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﺷﯿﺮ ﺭﺍ ﺑﺎ ﭘﻮﺩﺭ ﻗﻬﻮﻩ ﻣﺨﻠﻮﻁ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺩﺭﻭﻥ


ﻗﻬﻮﻩ ﺟﻮﺵ ﺑﺮﯾﺰﯾﺪ ﻭ ﺭﻭﯼ ﺣﺮﺍﺭﺕ ﻣﻼﯾﻢ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﯿﺪ ﻭ ﻫﻢ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺗﺎ


ﻗﻬﻮﻩ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺟﻮﺷﯿﺪﻥ ﮐﻨﺪ ﺳﭙﺲ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺣﺮﺍﺭﺕ ﺑﺮﺩﺍﺭﯾﺪ ‏( ﺩﻗﺖ


ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﻧﺠﻮﺷﺪ ‏) ﻭ ﺩﺍﺧﻞ ﯾﺨﭽﺎﻝ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﯿﺪ ﺗﺎ ﺧﻨﮏ ﺷﻮﺩ .


ﺑﺮﺍﯼ ﺳﺮﻭ ﮐﺮﺩﻥ ﻭ ﺗﺰﺋﯿﻦ ﮐﺎﻓﻪ ﮔﻼﺳﻪ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺑﺎ ﺳﺲ ﺷﮑﻼﺕ ﺩﺍﺧﻞ


ﻟﯿﻮﺍﻥ ﭼﻨﺪ ﺧﻂ ﺑﯿﻨﺪﺍﺯﯾﺪ ﺳﭙﺲ ﺷﯿﺮ ﻗﻬﻮﻩ ﺳﺮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭﻭﻥ ﻟﯿﻮﺍﻥ


ﺑﺮﯾﺰﯾﺪ ، ﺑﺴﺘﻨﯽ ﺭﺍ ﮐﻤﯽ ﻫﻢ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺗﺎ ﻧﺮﻡ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺭﻭﯼ ﺷﯿﺮ ﻗﻬﻮﻩ


ﺑﺮﯾﺰﯾﺪ ، ﻣﻘﺪﺍﺭﯼ ﺳﺲ ﺷﮑﻼﺕ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﻨﯿﺪ ، ﺩﺭ ﺍﻧﺘﻬﺎ ﻧﯿﺰ ﺭﻭﯼ ﺑﺴﺘﻨﯽ


ﻫﺎ ﺧﺎﻣﻪ ﺑﺮﯾﺰﯾﺪ ﻭ ﺭﻭﯼ ﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺳﺲ ﺷﮑﻼﺕ ﺗﺰﺋﯿﻦ ﮐﻨﯿﺪ .

 

 

طرز تهیه حلیم گندم

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 278 بازدید

 

طرز تهیه حلیم گندم

 

 

طرز تهیه حلیم گندم

 

 

حلیم گندم


مواد لازم :

بلغور گندم 2 لیوان


پیاز متوسط 1 عدد


نخود 1/4 لیوان


دمبه 200 گرم


 گوشت قرمز یا بوقلمون به میزان دلخواه

طرز تهیه :

ابتدا گوشت را با یک تکه پیاز میزاریم تا کاملا پخته بشه ، در یک ظرف


بزرگ تمام مواد بالا به غیر از گوشت را افزوده روش آب میریزیم بعد از


جوش اومدن زیرش رو کم کرده درش را می گذاریم ، اجازه میدیم تا


مواد خوب پخته بشه و لعاب بندازه تقریبا حدود 6 ساعت طول میکشه


و تو این مدت باید بهش سر بزنید که ته نگیره ، من تو این مرحله از


گوشت کوب برقی استفاده میکنم و خوب میکسش میکنم و از سبد


ردش میکنم تا پوسته های گندم ازش جدا بشه و یه لعاب سفید و غلیظ


بهم بده بعد این لعاب خوشمزه رو بهش نمک میزنم و روی شعله یه


سه پایه و شعله پخش کن میزارم و ظرف حلیم رو روش قرار میدم یه


دمکنی هم رو درش میکشم تا صبح میزارم روی حرارت بمونه تا خوب


دم بکشه صبح گوشت ریش ریش شده رو به حلیم اضافه کرده ظرف رو


رو شعله مستقیم قرار میدم و مرتب بهم میزنم تا کشدار بشه نوش جون

 

طرز تهیه املت فانتزی

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 310 بازدید

 

طرز تهیه املت فانتزی

 

 

طرز تهیه املت فانتزی

 

 

املت فانتزی

مواد لازم :

پیاز کوچک یک عدد


،سیر سه حبه ،


فلفل دلمه ای سبز یا رنگی یک عدد،


کنسرو گوجه فرنگی یک قوطی و یا چهار عدد گوجه پوست گرفته


و ریز شده-سس کچاپ دو قاشق سوپخوری-تخم مرغ چهار عدد،


نمک و فلفل و روغن زیتون و یا روغن سرخ کردنی به میزان لازم

طرز تهیه :

ابتدا پیاز و سیر  را نگینی خرد کرده و در روغن کمی تفت داده فلفل


دلمه ای را برش نواری داده و همراه گوجه به آنها اضافه کرده و میگذاریم


کاملا بپزد و آبش تبخیر شود،ادویه جات و سس کچاپ را اضافه کرده


و همزده،در ظرف نشکن ریخته و صاف کرده و تخم مرغها را روی آن


شکسته ولی هم نزنید و در فر و یا مایکرو فر در حالت کانوکشن با دمای


180 درجه تا زمانی که کاملا بپزد.

 

طرز تهیه آش گندم

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 322 بازدید

 

طرز تهیه آش گندم

 

 

طرز تهیه آش گندم

 

 

آش گندم

مواد لازم (۴ نفر):


گندم پوست کنده یا بلغور گندم ۲پیمانه


لوبیا سفید یک پیمانه


لوبیا چشم بلبلی یک دوم پیمانه


تره، جعفری، گشنیز خرد شده ۶ پیمانه


پیاز خرد شده ۲ عدد


نمک، زردچوبه، فلفل، ادویه کاری و پودر زیره به میزان لازم


روغن کنجد به میزان لازم


روش تهیه:


حبوبات را از قبل خیس می‌کنیم. لوبیا سفید را همراه با آب و کمی


زردچوبه می‌پزیم. مدتی که از پخت آن گذشت لوبیا چشم بلبلی را


اضافه کرده و خوب می‌پزیم. گندم پوست کنده یا بلغور گندم را به


همراه سبزی، نمک، فلفل، زنجبیل و کمی زردچوبه می‌پزیم و به مواد


قبلی اضافه می‌کنیم. پیاز را با روغن کنجد و مقدار کمی زردچوبه


تفت می‌دهیم، پس از مدتی ادویه و پودر زیره را افزوده و کمی تفت


می‌دهیم. سپس آن را نیز به مواد قبلی اضافه کرده و اجازه می‌دهیم


غذا با حرارت ملایم پخته تا آماده شود.طبع غذا: معتدل، ملین، خون ساز


و مقوی / مصلح: ادویه موجود در آش، عرق نعناع

 

طرز تهیه خاگینه مغزدار تبریزی

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 274 بازدید

 

طرز تهیه خاگینه مغزدار تبریزی

 

 

طرز تهیه خاگینه مغزدار تبریزی

 

 

خاگینه مغزدار تبریزی

مواد لازم

۲عدد تخم مرغ


۲قاشق ماست شیرین


۲قاشق غذا خوری آرد


وانیل


بکینگ پودر


زعفران

مواد شهد


شکر 1 لیوان


آب و زعفرون دم کرده 1 لیوان

طرز تهیه :


مواد را کاملا قاطی کرده و هم میزنیم تا یکنواخت شود.نصف مواد


را میریزیم در حرارت کم که خودش را بگیرد.در ظرف تفلون نسوز.


مواد آجیلی دلخواه را میریزیم و درشو میگزاریم تا خودش را بگیرد.


گردو،بادام،پسته،دارچین،گل محمدی.باقیمانده مواد را ریخته و درشو


میگزاریم تا کاملا ببنده.برمیگردانیم طرف دیگرشم سرخ بشه.برش


داده و شیره سرد را روش میریزیم و میگزاریم خوب به خودش جذب


کنه.در ظرف سرو گذاشته و روش را با پسته تزءین میکنیم.

 

طرز تهیه نان رژيمي و خوش طعم صبحانه

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 248 بازدید

 

طرز تهیه نان رژيمي و خوش طعم صبحانه

 

 

طرز تهیه نان رژيمي و خوش طعم صبحانه

 

 

نان رژيمي و خوش طعم صبحانه

مواد لازم : 

پودر کاکائو 2 قاشق سوپخوري


نمک نوک قاشق


 آرد 300 گرم


 پودر قند 50 گرم


 روغن مايع يک سوم پيمانه


  تخم مرغ 2عدد


 پودر خمير مايه يک و يک دوم قاشق چايخوري


شير ولرم يک سوم پيمانه


شکر 1 قاشق چايخوري


کنجد و سياهدانه براي تزئين


 شير مقداري  

طرز تهیه :

ابتدا در ظرف مناسب شکر را با پودر خمير مايه و آب ولرم مخلوط کنيد


سپس به مدت 10 دقيقه آن را کنار بگذاريد تا عمل بيايد. در اين ميان


در يک کاسه تخم مرغ ها را با پودر قند، روغن و نمک مخلوط کرده و


خوب هم بزنيد. وقتي يکدست شد، خمير مايه عمل آمده را به آن اضافه


کنيد. در انتها آرد را کم کم به مواد اضافه کنيد تا خمير نان حاصل شود.


خمير بايد کمي چسبنده باشد. اکنون خمير حاصل را به دو قسمت


تقسيم کنيد. يکي را با مقداري آرد قنادي از حالت چسبندگي خارج


کنيد. به ديگري پودر کاکائو بزنيد و آن را با پودر کاکائو از حالت چسبندگي


خارج کنيد. خمير ها را جداگانه در يک جاي گرم به مدت دوساعت استراحت


دهيد. بعد از دو ساعت پف خميرها از بين مي رود. حالا بايد يکي در ميان


خمير ها را در ظرف مخصوص فر چيده و دوباره به مدت نيم ساعت به آنها


استراحت دهيد. اکنون روي نان ها را با کمي شير رومال کنيد. مقداري


کنجد و سياه دانه هم روي آنها بپاشيد. سيني را در فري که با دماي 180


درجه سانتي گراد از پيش گرم شده است، به مدت 30 دقيقه قرار دهيد تا


کاملا بپزند و آماده سرو کردن شوند.نکته اي مهم در تهيه نان رژيمي :موقع


درست کردن خمير نان دقت کنيد که حتما بايد کمي چسبنده باشد. اگر


ميزان بيشتري آرد به خمير اضافه کنيد نان شما سفت مي شود.

 

 

طرز درست کردن کوفته بادمجان

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 312 بازدید

 

طرز درست کردن کوفته بادمجان

 

 

طرز درست کردن کوفته بادمجان

 

 

کوفته بادمجان


مواد لازم :


بادمجان دو عدد


جعفري ربع ليوان


تخم مرغ يك عدد


آرد سوخاري ربع ليوان


پارمزان يك چهارم ليوان


اورگانو يا آويشن 1 ق چ


پودر پياز ربع ق چ


فلفل قرمز
آب ليمو 2 ق غ


براي فيلينگ:


گردو نصف ليوان


پنير چدار 100 گرم


براي كاور:


آرد 2 ق غ


تخم مرغ 1 عدد


آرد سوخاري 2 ق غ


طرز تهیه :


 پنير چدار رو رنده ميكنيم.گردو ها و چدار  رو توي بلندر ميريزيم و بلند


ميكنيم.اگر چدار نداريد يا با شوريش مشكل داريد از پنيرهاي ديگه مثل


گودا استفاده كنيد.بادمجونها رو حلقه ميكنيم.نمك ميزنيم و توي آبكش


به مدت نيم ساعت قرار  ميديم تا آب بندازه و تلخيش از بين بره.با دستمال


كاغذي آشپزخونه بادمجونها رو خشك ميكنيم.توي سيني فر قرار داده و در

 

فر با دماي 180 درجه سانتيگراد به مدت نيم ساعت قرار ميديم تا كبابي شن.


بادمجانها و جعفري و آرد سوخاري و پارمزان و اورگانو و پودر پياز و فلفل


قرمز و يك عدد تخم مرغ و آب ليمو رو توي بلندر ميريزيم.چند تا پالس ميزنيم


تا مخلوط شن ،ولي نه زياد كه كاملا له شه يعني تيكه هاي كوچيك بادمجون


بايد ديده شه. مطابق تصويردستهامون رو خيس ميكنيم ،اندازه يك گردوي


درشت از خمير بادمجون برميداريم و كف دست پهن ميكنيم مقداري از مخلوط


پنير و گردو رو روش قرار ميديم.به همون اندازه از خمير بادمجون روش ميذاريم


و  با انگشتان خيس خوب درزهاش رو ميگيريم و كف دست ميغلتونيم.طوري


كه فيلينگ كاملا با مخلوط بادمجون پوشونده بشه.نكته: كمك ميشه اگر


دستمون رو مرتب خيس كنيم و اينكار مانع از چسبيدن مواد به دستهامون


ميشه.سه تا كاسه رو جلو رومون ميذاريم. توي يكي آرد دومي تخم مرغ و


سومي آرد سوخاري تخم مرغ رو با چنگال كمي هم ميزنيم تا باز شه گلوله هاي


كوفته رو توي كاسه آرد ميندازيم و كاسه رو ميچرخونيم تا كل سطح كوفته


با آرد پوشونده شه.حالا كوفته رو توي تخم  مرغ ميندازيم و با چنگال توي كاسه


تكونش ميديم تا كل سطحش به تخم مرغ آغشته شه كوفته رو توي كاسه آرد


سوخاري ميندازيم، كاسه رو ميچرخونيم تا كوفته با آرد سوخاري كاور شه من


با اين ميزان مواد 5 تا كوفته به سايز نارنگي به دست آوردم همينطور كه ميبينيد


اون شيوه چرخوندن كوفته توي كاسه بدون تماس دست يا چنگال باعث ميشه


كه كوفته هاي خوشگلي داشته باشيم دونه دونه كوفته ها رو توي حمام روغن


سرخ كرده و روي دستمال كاغذي آشپزخونه قرار ميديم تا روغن اضافيش گرفته


شه حرارت روغن نبايد زياد باشه تا كوفته ها فرصت داشته باشن كه مغزپخت شن


اگر حرارت خيلي بالا باشه كاور كوفته ها سريع طلايي ميشه بدون اينكه خوب


بپزه پس حرارت رو تنظيم كنيد كوفته هاي بامجوني با طعم پارمزان و جعفري با مغز

 

چدار و گردو . به به!

 

 

طرز درست کردن ليمو عماني خانگي

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 243 بازدید

 

طرز درست کردن ليمو عماني خانگي

 

 

طرز درست کردن ليمو عماني خانگي

 

 

طرز درست کردن ليمو عماني خانگي
 
 ليمو ترش ها را بشوئيد سپس روي انها نمک بپاشيد و به مدت ۱ روز


کناري قرار دهيد ، پس از ۱ روز ليمو ها را با آب سرد بشوئيد.درون قابلمه


چند ليوان اب بريزيد و سرکه را اضافه کنيد و اجازه دهيد به جوش بيايد


بايد ليمو ها را در ۲ مرحله به اب جوش مخلوط با سرکه اضافه کنيد.در


مرحله اول ليمو ها را داخل مخلوط آب جوش و سرکه بريزيد و ۱۰ ثانيه


اجازه دهيد بجوشند سپس ليموها را با آب سرد آبکشي کنيد.


در مرحله دوم ليمو هاي ابکشي شده را مجدد داخل آب جوش بريزيد و


اين بار ۱ دقيقه اجازه دهيد ليمو ها بجوشند سپس داخل آبکش بريزيد اما


آبکشي نکنيد.پس از خنک شدن ليمو ها با خلال دندان سوراخ ريزي روي


هر ليمو ايجاد کنيد ، پارچه اي را در آفتاب پهن کنيد و ليمو ها را به مدت


۱۰ روز روي پارچه قرار دهيد ، پس از اين مدت زمان ليمو ها را داخل سبد


بريزيد و در سايه قرار دهيد تا کامل خشک شوند.

 

 

انگشتر طلا مدل چهاردهم اردیبهشت 95

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 297 بازدید

 

انگشتر طلا مدل چهاردهم اردیبهشت 95

 

 

انگشتر طلا مدل چهاردهم اردیبهشت

 

انگشتر طلا مدل چهاردهم اردیبهشت

 

انگشتر طلا مدل چهاردهم اردیبهشت

 

 

انگشتر طلا مدل تاج پادشاه

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 481 بازدید

 

انگشتر طلا مدل تاج پادشاه

 

 

انگشتر طلا مدل تاج پادشاه

 

 

حلواي عسلي مناسب براي نذري هاي ماه محرم

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 207 بازدید

 

طرز تهیه حلواي عسلي

 

 

طرز تهیه حلواي عسلي

 

 

حلواي عسلي مناسب براي نذري هاي ماه محرم

مواد لازم :

آرد :1 پيمانه(ترکيبي از آرد سفيد قنادي و آرد گندم نانوايي،از هرکدام


نصف پيمانه)ترکيب اين دو آرد باعث طلايي شدن رنگ حلوامون ميشه


روغن :به ميزان لازم


شکر:2 پيمانه


 گلاب:1 پيمانه(ميتونيد قسمتي از اون رو دم کرده هل بذاريد)


 آب زعفران:1 پيمانه

طرز تهیه :

  آب زعفران و گلاب و شکر رو با هم مخلوط کرده و بذاريد کمي بجوشه


(خيلي کم بجوشه) آرد قنادي و نانوايي رو مخلوط کنيد و سه بار الک


کنيد آرد را تفت بديد تا بوي خاميش بره و کم کم بهش روغن يا کره اضافه


کنيد ميزان روغن رو بيشتر از مقداري که من گذاشتم بذاريد...من چون


ميخواستم شکوفه بزنم کمي توي مقدارها تغييرات دادم... وقتي آرد


طلايي رنگ شد از روي شعله برداريد(مهمه) و شربت رو آروم آروم بهش


اضافه کنيد اين قسمت ديگه مهمه...همينجور که شربت رو اضافه ميکنيد


بايد با يه قاشق خيلي سريع و دقيقا مثل هم زدن کيک(از يک جهت)


حلوا رو هم بزنيد شربت رو تا حدي که دوست داريد حلواتون سفت يا شل


باشه اضافه کنيد... بعد فقط به مدت 2 دقيقه(نه کمتر نه بيشتر)يه دم کن


روي ظرفتون بذاريد و روي شعله ملايم قرار بديد ... حلواي خوش رنگ و


خوشمزتون آماده است.

 

کوفته تبريزي با تمام فوت و فن اسرار آميزش

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 294 بازدید

 

طرز تهیه کوفته تبریزی

 

 

طرز تهیه کوفته تبریزی

 

 

کوفته تبريزي با تمام فوت و فن اسرار آميزش

 هر وقت اسم تبريز و غذاهاش ميشه اولين چيزي که به ذهن مياد


کوفته تبريزيه.کوفته انواع واقسام زيادي داره و هر کشور و منطقه


در خاورميانه کوفته خاص خودش رو داره.علت تمايز اين کوفته شايد


استفاده از سبزي معطر و انواع مخلفاتي باشه که داخل کوفته


گذاشته ميشود. در گذشته گوشت کوفته رو داخل يک هاون که به


اون ديبه(Dibah) گفته ميشده مي کوبيدند و کم کم لپه رو به اون


اضافه ميکردند.گوشت رو انقدر ميکوبيدند تا چسبندگي پيدا کنه.


واقعا قديمي ها چه زحمتي براي درست کردن غذا مي کشيدند،


اما امروزه با وجود انواع و اقسام لوازم برقي که کارها خيلي راحت


کرده اما بازم بعضي وقتها ميشنويم که بعضي ها ميگن کوفته درست کردن سخته!

مواد لازم :

خود کوفته: گوشت چرخ کرده (بهتر است مخلوطي از گوشت گوساله


و گوسفندي باشد،دو برابر گوشت گوساله) -1 کيلو لپه- دو ليوان برنج


 1 فنجان سبزي شامل تره و کمي مرزه تازه يا خشک ريز خرد شده


1 ليوان(يادم رفته توي عکس سبزي رو بگذارم) - پياز يک عدد نمک و

 

فلفل سياه و زرد چوبه و زعفران و زيره سياه کمي

براي پر کردنش:پياز داغ، گردو،تخم مرغ آبپز وهر کدوم از اينها رو که دوست


داشتين شامل زرشک ،غوره غوره،آلو خشک


براي سسش هم: رب يک قاشق پياز يک عدد گوجه فرنگي يک عدد


زعفران دم کرده يک قاشق روغن و صد البته آب 


 طرز تهیه :

  گوشت رو يک بار به تنهايي و يک بار با لپه چرخ کنيد.البته لپه رو از


قبل يک ساعت خيس کنيد و بپزيد. (بايد آب لپه کاملا کشيده بشه تا


کوفته رو شل نکنه)   پياز رو رنده کنيد و آبش رو بگيريد و به گوشت اضافه


کنيد. اگه از غذاساز يا 123 استفاده ميکنيد،بعد از اينکه گوشت رو يک


بار چرخ کرديد،گوشت رو به همراه لپه و پياز داخلش بريزيد و کاملا ميکس


کنيد.در اين صورت نيازي به گرفتن آب پياز نيست.  برنج رو با کمي زردچوبه


و بدون روغن کته کنيد و اون رو به گوشت اضافه کنيد، برنج نبايد ميکس


بشه. نمک و ادويه ها رو اضافه کنيد.  سبزي رو که خرد کنيد و بگذاريد


تا کاملا آبش گرفته بشه. (ميتونيد از قبل سبزي را آماده کنيد و بگذاريد


تا به صورت نيمه خشک در بياد.) تو اين مرحله کوفته بايد خوب ورز داده


بشه.و نکته حساس براي وا نرفتن کوفته ورز دادن حسابي اونه. اگه


نميتونيد ورز بديد مايع کوفته رو توي دست جمع کنيد و اون رو به ظرف


بکوبيد اين کار رو 20،30 بار بکنيد،تا بافت کوفته کاملا منسجم بشه.


بعضي ها داخل مواد کوفته از تخم مرغ استفاده مي کنند ولي اگه مقدار


مواد گفته شد دقيقا رعايت بشه و خوب ورز داده بشه نيازي به تخم مرغ


نداره. به اندازه دلخواه از مواد برداشته و در دست گرد کنيد و وسطش رو


باز کنيد و از مواد مياني داخلش قرار بديد. براي مواد داخلي پياز داغ کنيد


و زرشک رو روش بريزيد، داخلش از گردو و آلبالو ( آلبالو رو ميتونيم فريز


کنيم و در زماني که آلبالوي تازه نيست از اون داخل کوفته استفاده کنيم.)


ميتوانيم تعدادي از کوفته ها رو فريز کنيم ولي توي اونها تخم مرغ آبپز نگذاريد.


اينطوري اندازه اونها کوچيک و تک نفره ميشه. اونهايي رو که ميخواهيد


همون موقع بخوريد بزرگ ميگيريم و توش از بقيه مخلفات داخل کوفته و


تخم مرغ آبپز ميگذاريم. کوفته در دست کاملا گرد کنيد. در اين موقع کنار


دستتون يک ظرف آب بگذاريد و دستتون رو با اون خيس کنيد و کوفته رو


توي دستتون کاملا منسجم کنيد،دقت کنيد که نبايد هيچگونه ترکي رو


کوفته باشد چون در اين صورت موقع پخت باز ميشود. اطراف کوفته رو توي


روغن کمي سرخ کنيد.براي درست کردن آب کوفته پياز داغ درست کنيد.  گوجه فرنگي را اضافه


کنيدتا به همراه پياز تفت بخوره. معمولا توي آب کوفته نون تريد ميکنن وبه


همين خاطر آبش بايد رقيق باشه. پس آبش رو زياد بريزد. وقتي آب گرم


شد البته قبل از رسيدن به نقطه جوش کوفته رو داخل آب بندازيد و  نيم


ساعت با درب نيمه باز بگذاريد بجوشد بعد درب قابلمه را بگذاريد(در اين


صورت کوفته وا نميرود) و اجازه دهيد کوفته پخته بشه. هر چند وقت کوفته


رو برگردونيد تا همه جاش يکنواخت  پخته بشه.بسته به اندازه کوفته يک تا يک و نيم ساعت طول ميکشد تا کوفته پخته


شود. براي فريز کردنش هم  کوفته ها رو ميچينيم بدون اينکه سرخ کنيم.


توي يه ظرف ميگذاريم تو فريزر وقتي اطرافش سفت شد توي کيسه فريزر


ميگذاريم و ميذاريم تو فريزر.اين کار به خاطر اينه که وقتي از اول داخل کيسه


فريزر ميگذاريم شکل کوفته خراب ميشه.وقتي خواستيم استفاده کنيم


سس رو آماده ميکنيم و کوفته رو همونطور يخ زده داخل سس مي اندازيم


و ميگذاريم پخته بشه. اگه ميخواهيد کوفته رو فريز کنيد بهتره از تخم مرغ


داخلش استفاده نکنيد.

 

 

طرز تهیه کیک پنبه ای

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 233 بازدید

 

طرز تهیه کیک پنبه ای

 

 

طرز تهیه کیک پنبه ای

 

 

کیک پنبه ایی


مواد لازم :


تخم مرغ ١ عدد


شکر ١ پیمانه


ماست ١ پیمانه


روغن ١/٢ پیمانه


آرد ٢ پیمانه


جوش شیرین ١ ق. م


پگینگ پودر ١ق. م


وانیل ١ ق. م


نمک نوک کاردک


طرز تهیه:


ابتدا همه مواد خشک را با هم مخلوط کرده والک میکنید .


در یه ظرف دیگه تخم مرغ و شکر را با همزن میزنیم تا کاملا کرم رنگ


شود و کمی پف کند بعد روغن را اضافه کرده و باهمزن زده و حالا ماست


را اضافه کرده و هم میزنیم حالا مواد خشک را که با هم مخلوط کرده


بودیم را کم کم اضافه میکنیم و هم میزنیم زیاد نباید هم زد در حدی


که مواد کاملا مخلوط شده باشد. اگه دوست داشتید میتوانید کمی از


مواد را نگهدارید و بهش پودر کاکائو اضافه کنید یا کشمش یا گردو بریزید.


ته قالب را چرب کرده و کمی آرد پاشیده و حالا مواد را ریخته و در فر


میگذاریم به مدت ۴۵ دقیقه به هیچ عنوان در فر باز نشود چون پف کیک


میخوابه.البته من به جای جوش شیرین از بکینگ پودر استفاده کردم.

 

طرز تهیه کیک قندونی یا کیک یزدی

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 259 بازدید

 

طرز تهیه کیک قندونی یا کیک یزدی

 

 

طرز تهیه کیک قندونی یا کیک یزدی

 

 

کیک قندونی یا کیک یزدی


 مواد لازم:تخم مرغ 1 عدد-ماست تازه 1 پیمانه روغن مایه 1 پیمانه


شکر 1 پیمانه آرد 2 پیمانه بکینگ پودر و جوش شیرین از هر کدام 1


قاشق چای خوری.طرز تهیه:تخم مرغ و شکر و بکینگ پودر را با هم


مخلوط کرده تا سفید رنگ شود بعد ماست و جوش شیرین را اضافه


می کنیم و روغن و هم می زنیم و بعد آرد را اضافه می کنیم به مواد


تا وقتی که یک دست شد در قالب های کوچک ریخته و در فر به مدت


سی دقیقه با دمای 175 درجه سانتیگراد می پزیم، این مقدار مواد در


قالب های کوچک 20 عدد کیک قندونی در می آید.

 

 

 

طرز تهیه کوکوی لوبیا سبز

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 189 بازدید

 

طرز تهیه کوکوی لوبیا سبز

 

 

طرز تهیه کوکوی لوبیا سبز

 

 

کوکوی لوبیا سبز

مواد لازم :

لوبیا سبز ریزخرد و سرخ شده دو پیمانه


،سیب زمینی پخته و نگینی خرد شده یک پیمانه،


فیله گوجه فرنگی نگینی ریز خرد شده نصف پیمانه


پیاز داغ دو قاشق غذاخوری،


سیر رنده شده چهار حبه،


شوید خشک دو قاشق غذاخوری،


تخم مرغ چهار عدد،


کره پنجاه گرم


،نمک،فلفل سیاه،زردچوبه به میزان لازم،


روغن به میزان لازم

طرز تهیه :

کره را در تابه آب کرده و شوید و سیر را در آن کمی تفت داده و اجازه


می دهیم خنک شود،در ظرفی تمام مواد را مخلوط کرده و تخم مرغها


و شوید و سیر را نیز اضافه کرده و ادویه ها را ترکیب کرده و همزده تا


مواد یکدست شوند و سپس در تابه روغن ریخته و دو طرف آن را با


حرارت ملایم سرخ کنید،من در تابه دو طرفه سرخ کردم که خیلی راحت


سرخ میشود.

 

 

طرز تهیه رولت خامه ای خانگی

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 215 بازدید

 

طرز تهیه رولت خامه ای خانگی

 

 

طرز تهیه رولت خامه ای خانگی

 

 

رولت خامه ای

مواد لازم:

تخم مرغ 4 عدد


آرد سه چهارم پیمانه


شکر سه چهارم پیمانه


بیکینگ پودر   یک دوم قاشق چایخوری


وانیل یک دوم قاشق چایخوری
 
طرز تهیه:


همه مواد به جز آرد رو بریزید تو کاسه ( حتی بیکینگ پودر) و با


همزن با سرعت بالا حدود 5 دقیقه هم بزنید تا حجمش دو برابر


بشه و تقریبا سفید رنگ بشه حالا وقتشه آرد رو اضافه کنید.آرد


رو اضافه کنید و خوب هم بزنید کف قالب 30* 40 ( سینی من کمی


کوچیکتر بود بهتره همین اندازه گفته شده باشه )رو کاغذ روغنی


بندازید  و از مایع داخلش بریزیدو داخل فر که 15 دقیقه قبل با دمای


200 درجه روشن کردید بذارید(طبقه وسط فر)  حدود 8تا 12 دقیقه


زمان بدید فقط حواستون باشه که زود میسوزه وقتی پخت و از فر


خارجش کردید یه پارچه نخی بزارید روش و اجازه بدید تا خنک بشه


( من خیلی کم نم دارش کردم) 5 دقیقه به همون حالت بمونه تا


خنک بشه بعد قالب رو بر می گردونیم تا کیک روی پارچه قرار بگیره


حالا با دقت کاغذ روغنی رو ازش جدا کنید و با کمک پارچه زیرش رولش


کنید و بذارید تا کاملا خنک بشه حالا خامه رو حاضر می کنیم ( من


از خامه قنادی بن سا استفاده کردم ) بعد کیک رو باز می کنیم و


خامه رو بینش میذاریم و دوباره رول می کنیم و با کاغذ روغنی دورش


رو می بندیم و میذاریم یخچال و چند ساعت زمان میدیم (می تونید


همراه خامه گردوی خرد شده یا موز و آناناس هم اضافه کنید)

 

 

طرز تهیه کالباس خانگی

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 250 بازدید

 

طرز تهیه کالباس خانگی

 

 

طرز تهیه کالباس خانگی

 

 

کالباس خانگی


امروز طرز تهیه ی یک نوع کالباس خانگی رو می گذاریم که می توانید با


گوشت قرمز و یا مرغ درست کنید.بنا به درخواست یکی از کاربران عزیز 3

 

دستور مختلف تهیه سوسیس کالباس در منزل را برای شما عزیزان گردآوری


نموده ایم. امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

دستور 1:


مواد لازم :


گوشت مرغ بدون استخوان : 1 کیلو  (میتوان از گوشت قرمز نیز به همین شیوه استفاده نمود)


سیر : 3 حبه


زرده ی تخم مرغ : 3 عدد


آرد : 3 قاشق غذا خوری


فلفل سیاه : 5/0 قاشق مربا خوری


نمک : 1 قاشق مربا خوری


دارچین : یک سوم قاشق مربا خوری


زنجبیل : یک پنجم قاشق مربا خوری


هل : 5/0 قاشق مربا خوری


میخک : اندازه ی یک عدس


جوز هندی : اندازه ی 2 عدس


( به جای میخک و جوز هندی می توان از 5/0 قاشق مربا خوری آویشن استفاده شود.)


روغن مایع : 2 قاشق غذا خوری

طرز تهیه :


گوشت مرغ را همراه سیر ، 3 بار چرخ می کنیم . آرد را در یک بشقاب الک


کرده و تمام ادویه ها را به آن اضافه کرده و آن را خوب مخلوط کرده و دوباره


الک کرده و به مرغ اضافه می کنیم ، تخم مرغ را هم اضافه کرده و با دست


خوب ورز می دهیم . روغن مایع را اضافه کرده و آنقدر ماساژ می دهیم تا


مانند خمیر در آید . فویل آلومینیم به عرض 60 سانت و طول یک متر را روی


کابینت پهن کرده و مواد کالباس را روی آن گذاشته و خوب می پیچیم و دو سر


فویل را مانند شکلات خوب می پیچیم و به مدت 45 دقیقه آن را بخار پز کرده


( با در دستگاه بخار پز کرده قرار می دهیم ) بعد از این آن را در داخل یخچال


می گذاریم تا خوب سرد شود و بعد آن را به اندازه ی دلخواه بوش می زنیم.


« لازم به ذکر است که میزان ادویه ها حتما باید به اندازه ی گفته شده باشد.»

دستور شماره 2:


شیر خشک ( قنادی) 1 پیمانه


آرد سفید نصف پیمانه


یخ حدودا 2 پیمانه


سینه مرغ خام بزرگ 1 عدد


نمک فلفل پودر خردل زنجفیل کمی


قارچ برش داده شده و پسته به میزان دلخواه


سیر به میزان دلخواه


سینه مرغ را با میکسر خوب له میکنیم. آرد و پودر شیر را اضافه میکنیم


خوب با دست ورز میدیم تا یکنواخت بشه. ادویه های مورد نظر رو اضافه


میکنیم و خوب ورز میدیم. یخ خرد شده را اضافه کرده و مخلوط میکنیم.


نیازی نیست که یخ دوب شود. قارچ خام برش داده شده و مغز پسته رو


اضافه کرده مخلوط میکنیم. . خمیر آماده شده را درون کیسه پارچه ای که


دوختیم میریزیم. کیسه مورد نظر باریک و بلند است و قطر و طول کالباس


را تعیین میکند. بهتره که قطر کیسه حدود 5 سانت باشه. دو انتهای کیسه


را محکم میکنیم به طوری که خمیر کاملا درون کیسه متراکم و فشرده باشد.


کیسه حاوی خمیر کالباس رو یه مدت 10 دقیقه درون آب در حال جوش قرار


میدیم. و سپس از روی حرارت بر میداریم و صبر میکنیم خنک شود سپس


کیسه را به مدات 1 شب در فریزر قرار میدیم و بعد 1 شب هم در یخچال قرار


میدیم . کالباس آماده برای برش زدن است
 
دستور شماره 3:


امروز من هم طرز تهیه ی یک نوع کالباس خانگی رو می گذارم که می تونین


با گوشت قرمز و یا مرغ اون رو درست کنید. این گوشت به صورت چرخ شده


استفاده می شه و خوب مثل نوع کارخانه یی اون از احشاء حیوانات، گوشت


حیوانات پیر یا بعضا بیمار، زایده های گوشتی، پیه و غیره درش استفاده


نمی شه. ضمن این که مواد نگهدارنده هم نداره بنابراین سرطان زا هم نیست


تمیز و خانگی هست و حداقلش اینه که می دونیم در اون گوشت خالص به کار رفته.


این دستور رو من از یکی از دوستانم گرفتم..... تذکری که ایشون برای این


دستور داده بود این بود که به خصوص در زمینه ی ادویه ها خودمون رو در بند


دستور نباید بکنیم و باید اون طور که خودمون دوست داریم ادویه ها رو کم و


زیاد کنیم. حتی عقیده داشت اگر ادویه یی رو در منزل نداشتیم می تونیم به


راحتی از دستور حذفش کنیم! این غذا بسیاز کامل و غنی هست و من فکر


نمی کنم هیچ پدر و مادری،کوچولو ها رو از لذت خوردن چنین غذای سالم و


پر انرژی یی محروم کنه.یک توضیح کوچولوی دیگه هم بدم و بعد برم سراغ


دستور این غذا و اون اینکه برای درست کردن کالباس، دستگاه خاصی مورد


نیاز هست که این طور هم که شنیدم هم حجم بزرگی داره و هم گران قیمت


هست. من توی این دستور از ماشین تهیه ی کالباس استفاده نمی کنم چون


دلم می خواد تا جایی که ممکنه دستورهایی که براتون می گذارم ساده


باشه و همه بتونن به راحتی اون رو درست کنند. پس کیفیت کالباس خانگی


ما به لحاظ بصری شاید به پای فرم کارخانه یی اون نرسه.
 
مواد لازم:


فیله ی مرغ یا گوشت گوساله ی مخلوط با گوشت گوسفند: 1 کیلو


سیر: 5 حبه (به جای سیر می تونین از پودر سیر به همراه پودر پیاز هم استفاده کنید)


آرد: پایه ی مصرف 3 قاشق غذاخوری هست اما اگر خمیر کالباس بیش از حد شل بود


می تونیم تا 6 قاشق هم اون رو افزایش بدیم


زرده ی تخم مرغ: 3 عدد


یخ: 6 تکه


جعفری خرد شده: 1 قاشق غذاخوری


تخم کرفس: 2/1 قاشق چای خوری


شیر خشک: که طبق دستور بهتره از شیر خشک

 

 

طرز تهیه دنت خانگی

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 321 بازدید

 

طرز تهیه دنت خانگی

 

 

طرز تهیه دنت خانگی

 

 

دنت خانگی
 
 مواد لازم:


 شیر ۲ لیوان


 شکر ۳ قاشق غذاخوری


 نشاسته ۳ قاشق غذاخوری


 گلاب ۱ قاشق غذاخوری


 وانیل نوک قاشق چایخوری


 کره ۱ قاشق غذاخوری


 ژعفران دم کرده ۲ قاشق غذاخوری


 طرز تهیه :


 شیر سرد را در قابلمه بریزید. نشاسته و شکر را اضافه کنید. آن را هم بزنید تا


نشاسته در آن حل شود. قابلمه ی شیر و نشاسته را روی حرارت ملایم بگذارید


و هم بزنید.وقتی شیر گرم شد کره ، وانیل ، گلاب وزعفران را اضافه کنید.


 باز، هم بزنید و صبر کنید تا مایه غلیظ شود.


 حالا دنت شما آماده است. آن را از روی حرارت بردارید، در ظرف های مناسب


بریزید و در یخچال بگذارید.می توانید روی دسر را با میوه ، پودر یا خلال پسته ،


دارچین ، و یا ترافل رنگی تزیین کنید.این دسر یک دسر مازندرانی است که به


آن مشکوفی می گویند. اگر به جای شیر در تهیه ی این دسر از آب استفاده


کنین اسم دسر شما مسقطی است.برای اینکه دسر را به رنگ های دیگر نیز


تهیه کنیم می توانیم از دارچین به همراه پودر هل و کاکائو  هل شده در  نصف


لیوان آب جوش هم استفاده کنیم و آنها را لایه لایه روی هم بریزیم تا ترکیب


زیباتری پیدا کند.

 

بازی کم حجم بوکس برای کامپیوتر بصورت فلش

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 253 بازدید

 

بازی کم حجم بوکس برای کامپیوتر بصورت فلش

 

 

بازی کم حجم بوکس برای کامپیوتر بصورت فلش

 

 

دانلود بازی

 

 

بازی تام و جری کم حجم و بصورت فلش برای کامپیوتر

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 237 بازدید

 

بازی تام و جری کم حجم و بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

بازی تام و جری کم حجم و بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

دانلود بازی

 

 

بازی کم حجم شطرنج بصورت فلش برای کامپیوتر

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 220 بازدید

 

بازی کم حجم شطرنج بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

بازی کم حجم شطرنج بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

دانلود بازی

 

 

بازی رزمی بصورت فلش برای کامپیوتر

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 177 بازدید

 

بازی رزمی بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

بازی رزمی بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

دانلود بازی

 

 

بازی چرخ دنده بصورت فلش برای کامپیوتر

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 224 بازدید

 

بازی چرخ دنده بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

بازی چرخ دنده بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

دانلود بازی

 

 

بازی دفاع از قبیله بصورت فلش برای کامپیوتر

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 224 بازدید

 

بازی دفاع از قبیله بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

بازی دفاع از قبیله بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

دانلود بازی

 

 

بازی دفاع از برج در برابر حمله دشمن بصورت فلش

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 197 بازدید

 

بازی کم حجم دفاع از برج در برابر حمله دشمن بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

بازی کم حجم دفاع از برج در برابر حمله دشمن بصورت فلش

 

 

دانلود بازی

 

 

بازی کم حجم کرم بازی بصورت فلش برای کامپیوتر

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 259 بازدید

 

بازی کم حجم کرم بازی بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

بازی کم حجم کرم بازی بصورت فلش برای کامپیوتر

 

 

دانلود بازی

 

 

بازی کم حجم نقطه بازی برای کامپیوتر بصورت فلش

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 261 بازدید

 

بازی کم حجم نقطه بازی برای کامپیوتر بصورت فلش

 

 

بازی کم حجم نقطه بازی برای کامپیوتر بصورت فلش

 

 

دانلود بازی

 

 

بازی جالب خوردن اشاره گر ماوس

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 315 بازدید

 

بازی جالب خوردن اشاره گر ماوس

 

فقط کافیه اشاره گر ماوس رو طرف دهن مرد ببرید

 

 

بازی جالب خوردن اشاره گر ماوس

 

 

دانلود بازی

 

 

عکس نوشته اسم هدیه برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 401 بازدید

 

عکس نوشته اسم هدیه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هدیه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم هدیه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محمود برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 357 بازدید

 

عکس نوشته اسم محمود برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محمود برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هلن برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 873 بازدید

 

عکس نوشته اسم هلن برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هلن برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ریحانه برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 274 بازدید

 

عکس نوشته اسم ریحانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ریحانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حسین و زینب برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 992 بازدید

 

عکس نوشته اسم حسین و زینب برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حسین و زینب برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرشاد و فاطمه برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 848 بازدید

 

عکس نوشته اسم فرشاد و فاطمه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرشاد و فاطمه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امیر و ملیکا برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 427 بازدید

 

عکس نوشته اسم امیر و ملیکا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امیر و ملیکا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم علی برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 229 بازدید

 

عکس نوشته اسم علی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم علی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نفس برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 221 بازدید

 

عکس نوشته اسم نفس برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نفس برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نفس برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم ماهی و علی برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 207 بازدید

 

عکس نوشته اسم ماهی و علی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ماهی و علی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فریبا برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 414 بازدید

 

عکس نوشته اسم فریبا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فریبا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فریبا برای پروفایل 

 

 

عکس نوشته اسم سارا برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 364 بازدید

 

عکس نوشته اسم سارا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سارا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سجاد برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 546 بازدید

 

عکس نوشته اسم سجاد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سجاد برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم سجاد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ایرج برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 774 بازدید

 

عکس نوشته اسم ایرج برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ایرج برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهتا برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 588 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پانیذ برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 339 بازدید

 

عکس نوشته اسم پانیذ برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پانیذ برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ماهی برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 225 بازدید

 

عکس نوشته اسم ماهی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ماهی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرتینا برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 471 بازدید

 

عکس نوشته اسم آرتینا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرتینا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امیررضا برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 819 بازدید

 

عکس نوشته اسم امیررضا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امیررضا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پری برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 925 بازدید

 

عکس نوشته اسم پری برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پری برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سپهر برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 334 بازدید

 

عکس نوشته اسم سپهر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سپهر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم باران برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 351 بازدید

 

عکس نوشته اسم باران برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم باران برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم لیدا برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 757 بازدید

 

عکس نوشته اسم لیدا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم لیدا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم عاطفه برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 511 بازدید

 

عکس نوشته اسم عاطفه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم عاطفه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم عاطفه برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم منیر برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 776 بازدید

 

عکس نوشته اسم منیر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم منیر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حنانه برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 685 بازدید

 

عکس نوشته اسم حنانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حنانه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم حنانه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آناهیتا برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 658 بازدید

 

عکس نوشته اسم آناهیتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آناهیتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ابوالقاسم برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 446 بازدید

 

عکس نوشته اسم ابوالقاسم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ابوالقاسم برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رامین برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 356 بازدید

 

عکس نوشته اسم رامین برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رامین برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم رامین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم رامین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم رامین برای پروفایل 

 

 

عکس نوشته اسم عارفه برای پروفایل

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 506 بازدید

 

عکس نوشته اسم عارفه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم عارفه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم عارفه برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم مهرشاد برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 715 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهرشاد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهرشاد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهرشاد برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم اشکان برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 437 بازدید

 

عکس نوشته اسم اشکان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم اشکان برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم اشکان برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم اشکان برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم اشکان برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم اشکان برای پروفایل 

 

 

عکس نوشته اسم هستی برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 374 بازدید

 

عکس نوشته اسم هستی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هستی برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم هستی برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم هستی برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم هستی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم یکتا برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 688 بازدید

 

عکس نوشته اسم یکتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم یکتا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم یکتا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم یکتا برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم یکتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم اسماعیل برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 312 بازدید

 

عکس نوشته اسم اسماعیل برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم اسماعیل برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم اسماعیل برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم بهناز برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 401 بازدید

 

عکس نوشته اسم بهناز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم بهناز برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم بهناز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نرگس برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 878 بازدید

 

عکس نوشته اسم نرگس برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نرگس برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم الهام برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 571 بازدید

 

عکس نوشته اسم الهام برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم الهام برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم الهام برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم الهام برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 291 بازدید

 

عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم ساناز برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امیرعلی برای پروفایل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 1600 بازدید

 

عکس نوشته اسم امیرعلی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امیرعلی برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم امیرعلی برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم امیرعلی برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم امیرعلی برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم امیرعلی برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم راضیه برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 847 بازدید

 

عکس نوشته اسم راضیه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم راضیه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مرتضی برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 735 بازدید

 

عکس نوشته اسم مرتضی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مرتضی برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مرتضی برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم مرتضی برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم مرتضی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهری برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 1116 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهری برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهری برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم کوثر برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 554 بازدید

 

عکس نوشته اسم کوثر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم کوثر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سیمین برای پروفایل

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 409 بازدید

 

عکس نوشته اسم سیمین برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سیمین برای پروفایل

 

 

آموزش جلوگیری از حمله هوگ در کلش رویال clash royale

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 431 بازدید

 

در این پست میخوام جلوگیری از حمله هوگ رو توضیح بدم

 

 

هوگ در کلش رویال

 

این روزها بیشتر بازیکنان از هوگ برای حمله استفاده میکنند

 

هوگ نسبت به نیروهای دیگه هم سرعت خوبی داره هم قدرت

 

ضربش عالیه.برای دفع حمله هوگ باید از بمب تاور استفاده کنید

 

بمب تاور در کلش رویال Bomb Tower

 

وقتی که طرف مقابل هوگ رو به طرف زمین شما فرستاد شما

 

باید همون لحظه بمب تاور خودتون رو وسط زمین قرار بدین طبق تصویر

 

 

بمب تاور باید حتما وسط زمین قرار بگیره چون ممکنه همون


لحظه طرف مقابل از سمت دیگه زمین به شما حمله کنه.

 

و شما باید با مصرف کمترین اکسیر دفاع کنید.< پایان >

 

 

چطور از بلاک بیتالک بیرون بیایم ؟ (آموزش رفع بلاک)

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 429 بازدید

 

چطور از بلاک بیتالک بیرون بیایم ؟

 

 

چطور از بلاک بیتالک بیرون بیایم ؟

 

 

آیا تا به حال حساب کاربری شما در نرمافزار بیتالک مسدود و بن شده است؟


آیا اکانت بیتالک (BeeTalk) شما بدون دلیل و الکی اخراج شده؟؟! پس این


آموزش رو حتما مطالعه کنید. احتمالا شما هم گرفتار این مسئله شدید که در


حال چت با بیتالک بودید و از برنامه برای یه مدت کوتاه که خارج شدید پیغام اروری


مبنی بر اخراج شدن اکانت شما بهتون میده و ازتون میخواد که با پشتیبانی در


ارتباط باشید ! متن انگلیسی این پیغام اینه :


 your account has been banned. you may wish to contact

feedback@beetalkmobile.com


برای کسانی که هنوز بن نشدن این قسمت رو مطالعه کنند :


1- اول از هم سعی کنید قوانین بیتالک رو رعایت کنید یکی از قوانین بیتالک گفته


که حتما باید داخل پروفایل تون همه ی فیلد هایی که ازتون خواسته مشخصات


تون رو وارد کنید، اونا رو پر کنید. توی پروفایل تون بیشتر از دو تا عکس بذارید خیلی ها


یکی عکس میذارن که بیتالک مخالف همچین چیزیه!


2- واسه آیدی تون پسورد ست نکنید!


3- داخل قسمت چت های فعال بیتالک نوشته شده که باید شناسه(ID) تون رو ثبت


کنید و یه اسم دلخواه وارد کنید. (در حالت عادی شناسه ی هر کاربر یه تعداد عدده)


شما نباید شناسه تون رو ثبت کنید چون کشور ایران در حال حاضر تحریمه و ثبت


شدن شناسه توسط شما باعث ثبت شدن اکانت شما در لیست کاربران بیتالک در


داخل لیست مدیریت این مسنجر میشه و با توجه به آی پی ثبت کننده تشخیص


میدن که شما ایرانی هستین و در واقع شما خودتون رو دارید لو میدید که من ایرانی


هستم و بیاین منو بن کنید!!! پس مواظب باشید که شناسه تون رو یه وقت ثبت نکنید


4- موقع نصب برنامه بیتالک ابتدا زبان گوشی تون رو اگه فارسی هست به انگلیسی


تغییر بدید بعدش نرم افزار بیتالک رو نصب کنید! (این نکته خیلی مهمه)


حل مشکل مسدود شدن اکانت بیتالک :(قابل توجه کسایی که بن شدن و فکر


میکنند هیچ راه برگشتی نیست)نرم افزار mborobo را دریافت کرده و روی کامپیوتر


خود نصب نمائید گوشی خود را به کامپیوتر متصل نموده و حتما از قسمت تنظیمات


گزینه اشکال زدایی یو اس بی را روشن کرده باشید.نرم افزار mobomarket رو گوشی


شما نصب خواهد شد .نرم افزار را باز کرده و از قسمت جستجو نرم افزار بی تالک را


جستجو کرده و نصب نمائید.

 

اگه روش بالا کار نکرد  از این روش استفاده کنید : یک شماره مجازی بسازید و تو

 

بیتالک عضو بشید.با شماره های مجازی میتونین ملیون ها حساب بیتالک بسازین.

 

 

کد تست سخت افزار گوشی های اندروید

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 187 بازدید

 

کد تست سخت افزار گوشی های اندروید

 

 

کد تست سخت افزار گوشی های اندروید

 

 

کدهای اطلاعاتی و تست سخت افزار گوشی:

با تایپ این کد در گوشی اندرویدی خود، می توانید اطلاعات تلفن


اطلاعات باطری، تاریخچه کارکرد باطری و وضعیت کاربری آن را ببینید.


*#*#4636#*#*

این کد اطلاعاتی درباره دوربین گوشی را به شما نشان داده و گزینه


های زیر را هم در اختیارتان می گذارد: آپدیت فریم ور دوربین در ایمیج


(هیچ گاه این گزینه را امتحان نکنید) آپدیت فریم ور دوربین روی کارت


حافظه SD نمایش ورژن فریم ور دوربین شمارش تعداد آپدیت فریم ور


*#*#34971539#*#*

با تایپ این عبارت به مود سرویس گوشی وارد می شوید. در آنجا می توانید


تست های مختلفی را انجام داده و یا تنظیمات گوشی را تغییر دهید.


*#*#197328640#*#*

کدهای تست سخت افزاری (وای فای، بلوتوپ، جی پی اس)


تست کارت شبکه بیسیم موبایل


*#*#232339#*#*


*#*#526#*#*


*#*#528#*#*

تستGPS

*#*#1472365#*#*


*#*#1575#*#*

تست بلوتوث


*#*#232331#*#*

برای ورود به بخش سرویس کنترل و تظارت Gtalk از این کد استفاده کنید


*#*#8255#*#*

کدهای مخفی برای تست های مختلف کارخانه ای

تست سیگنال


*#*#0283#*#*

تست ال سی دی


*#*#0*#*#*

ورژن صفحه لمسی


*#*#2663#*#*

تست ویبره و نور صفحه کلید


*#*#0842#*#*

تست صفحه لمسی


*#*#2664#*#*

تست سنسور مجاورت


*#*#0588#*#*

نمایش ورژن رم


*#*#3264#*#*

تست صدای زنگ


*#*#0673#*#* *#*#0289#*#*

 

 

 

باز کردن قفل pattern گوشی های اندروید (قفل الگو)

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 487 بازدید

 

باز کردن قفل pattern  گوشی های اندروید (قفل الگو)

 

 

باز کردن قفل pattern  گوشی های اندروید (قفل الگو)

 

 

یکی از قابلیت‌هایی که در گوشی‌ها و تبلت‌های با سیستم عامل اندروید


(Android) وجود دارد امکان قرار دادن یک رمز ترسیمی 9 خانه‌ای برای حفاظت


از دستگاه است. اما در صورتی که این رمز عبور را فراموش کنید شاید چاره


کار را تنها در فلش نمودن دستگاه ببینید. اما در این ترفند قصد داریم به معرفی


ترفندی بپردازیم که با استفاده از آن می‌توانید این رمز عبور را حذف کرده و


از گوشی یا تبلت خود استفاده کنید.ابتدا دقت داشته باشید در این روش


اطلاعات حافظه داخلی دستگاه پاک خواهد شد.بدین منظور: در ابتدا دستگاه


را خاموش نمایید.اکنون به طور همزمان سه کلید Power ،Home و Volume Up


(افزایش صدا) را فشار داده و چند لحظه نگه دارید.در صورتی که این کار را درست


انجام داده باشید پس از نمایش نماد اندروید وارد صفحه خوش‌آمدگویی شده


و بایستی مراحلی نظیر انتخاب زبان و تنظیمات تاریخ را طی کنید.پس از انجام


این کار می‌توانید از گوشی یا تبلت خود استفاده کنید.

 

 

آموزش حرفه ای مخفی شدن در تلگرام

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 382 بازدید

 

آموزش تصویری مخفی کردن وضعیت آنلاین در تلگرام


مخفی کردن وضعیت آنلاین در تلگرام خیلی ساده است فقط کافیه مراحل زیر رو انجام بدین :


■ برنامه تلگرام رو باز کنید و در بالای صفحه روی آیکن سه خط کلیک کنید


و از منوی باز شده روی گزینه Settings کلیک کنید .


■ حالا در صفحه تنظیمات روی گزینه Privacy and Security کلیک کنید تا برید به


 بخش تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی .

 

 

آموزش تصویری مخفی کردن وضعیت آنلاین در تلگرام

 

 

■ در بالای این صفحه در قسمت Privacy گزینه ای رو میبینید با عنوان


Last seen به معنی آخرین بازدید ؛ روی این گزینه کلیک کنید .


■ مانند تصویر زیر در صفحه Last seen دو تا قسمت وجود داره :

 

 

آموزش تصویری مخفی کردن وضعیت آنلاین در تلگرام

 

• ? Who can see your last seen time

 

در این قسمت می تونید تعیین کنید که چه کسانی می تونن زمان آخرین

 

مراجعه شما به تلگرام رو ببینن .در اینجا سه تا انتخاب وجود داره :

• همه کاربران Everybody

• مخاطبان من My contacts

• هیچکس Nobody

2- اضافه کردن افراد به لیست افراد استثنا Add Exceptions

در این قسمت می تونید تعیین کنید کدوم کاربر وضعیت آنلاین تون رو ببینه و کدوم کاربر نبینه .

• نمایش وضعیت آنلاین Always share with

اگر وی این گزنه کلیک کنید می تونید افرادی رو که دوس دارید به وضعیت


آنلاین تون رو ببینن به لیست استثنا ها اضافه کنید .

• عدم نمایش وضعیت آنلاین Never share with

اگر دوس ندارید فرد یا افراد مشخصی وضعیت آنلاین تون رو ببینن می تونید

 

روی این گزینه کلیک کنید و فرد یا افراد مورد نظر رو به این لیست اضافه کنید .

■ نکته مهم درباره مخفی کردن وضعیت آنلاین در تلگرام

پیش از مخفی کردن وضعیت آنلاین در تلگرام لازمه بدونید که اگر در برنامه


تلگرام وضعیت آنلاین تون رو مخفی کنید ، شما هم نمی تونید وضعیت آنلاین


دیگران رو ببینید ! اگر این پست براتون مفید بوده لطفا با استفاده از دکمه های


اشتراک گذاری در پایین همین پست ، این مطلب رو برای دوستان تون هم ارسال کنید .

 

 

 

دانلود سرود معلم ای فروغ جاودانی با کیفیت بالا

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 383 بازدید

 

دانلود سرود معلم ای فروغ جاودانی با کیفیت بالا

 

 

دانلود سرود معلم ای فروغ جاودانی با کیفیت بالا

 

 

دانلود سرود

 

 

عکس نوشته اسم فائزه برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 573 بازدید

 

عکس نوشته اسم فائزه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فائزه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سینا برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 576 بازدید

 

عکس نوشته اسم سینا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سینا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سینا برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم سینا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سینا برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم نگار برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 348 بازدید

 

عکس نوشته اسم نگار برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نگار برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نگار برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم شیما برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 467 بازدید

 

عکس نوشته اسم شیما برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم شیما برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم شیما برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم شیما برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم شیما برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم شیما برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم شیما برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ابوالفضل برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 1545 بازدید

 

عکس نوشته اسم ابوالفضل برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ابوالفضل برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هادی برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 425 بازدید

 

عکس نوشته اسم هادی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هادی برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آراد برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 762 بازدید

 

عکس نوشته اسم آراد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آراد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 877 بازدید

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل 

 

 عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم محمد برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هاجر برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 1767 بازدید

 

عکس نوشته اسم هاجر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هاجر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهتاب برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 445 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهتاب برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهتاب برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهتاب برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم مهتاب برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهتاب برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم مهتاب برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهتاب برای پروفایل 

 

 

عکس نوشته اسم ارمیا برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 485 بازدید

 

عکس نوشته اسم ارمیا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ارمیا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نوشین برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 631 بازدید

 

عکس نوشته اسم نوشین برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نوشین برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حسن برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 264 بازدید

 

عکس نوشته اسم حسن برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم حسن برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم حسن برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم حسن برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم حسن برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم حسن برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم حسن برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 451 بازدید

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فاطمه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سیما برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 386 بازدید

 

عکس نوشته اسم سیما برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سیما برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 659 بازدید

 

عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم رسول برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 596 بازدید

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سپیده برای پروفایل 

 

 

 

عکس نوشته اسم سهند برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 338 بازدید

 

عکس نوشته اسم سهند برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سهند برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم سهند برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم طاها برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 619 بازدید

 

عکس نوشته اسم طاها برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم طاها برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم طاها برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم عسل برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 296 بازدید

 

عکس نوشته اسم عسل برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم عسل برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرمین برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 338 بازدید

 

عکس نوشته اسم آرمین برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرمین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم آرمین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم آرمین برای پروفایل 

 

 

 

عکس نوشته اسم راحله برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 832 بازدید

 

عکس نوشته اسم راحله برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم راحله برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم راحله برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم راحله برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم راحله برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سحر برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 261 بازدید

 

عکس نوشته اسم سحر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سحر برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سحر برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سحر برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم سحر برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم سحر برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پوریا برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 520 بازدید

 

عکس نوشته اسم پوریا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم پوریا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهشید برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 759 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهشید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهشید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهشید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهشید برای پروفایل 

 

 

 

عکس نوشته اسم ایمان برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 403 بازدید

 

عکس نوشته اسم ایمان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم ایمان برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم ایمان برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم ایمان برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم ایمان برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امید برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 652 بازدید

 

عکس نوشته اسم امید برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم امید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم امید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم امید برای پروفایل 

 

 عکس نوشته اسم امید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم امید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم امید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم امید برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم امید برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نگین برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 335 بازدید

 

عکس نوشته اسم نگین برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نگین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نگین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نگین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نگین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نگین برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم هومن برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 459 بازدید

 

عکس نوشته اسم هومن برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم هومن برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم هومن برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم هومن برای پروفایل 

 

 عکس نوشته اسم هومن برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم هومن برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم مهدیه برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 337 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهدیه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهدیه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهدیه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهدیه برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم مهدیه برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهدیه برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم مهدیه برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرش برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 565 بازدید

 

عکس نوشته اسم آرش برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم آرش برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم آرش برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محسن برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 422 بازدید

 

عکس نوشته اسم محسن برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم محسن برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم محسن برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم محسن برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم محسن برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم محسن برای پروفایل 

 

 

عکس نوشته اسم مهیار برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 608 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهیار برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهیار برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرشته برای پروفایل

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 722 بازدید

 

عکس نوشته اسم فرشته برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم فرشته برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم فرشته برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم مهسا برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 411 بازدید

 

عکس نوشته اسم مهسا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم مهسا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهسا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهسا برای پروفایل 

 

 عکس نوشته اسم مهسا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم مهسا برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم مهسا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سارینا برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 1245 بازدید

 

عکس نوشته اسم سارینا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم سارینا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سارینا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سارینا برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم سارینا برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم سارینا برای پروفایل

 

 

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 518 بازدید

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل 

 

 عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل 

 

عکس نوشته اسم نازنین برای پروفایل 

 

 

عکس نوشته اسم بیتا برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 517 بازدید

 

عکس نوشته اسم بیتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم بیتا برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم بهار برای پروفایل

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 330 بازدید

 

عکس نوشته اسم بهار برای پروفایل

 

 

عکس نوشته اسم بهار برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم بهار برای پروفایل

 

 عکس نوشته اسم بهار برای پروفایل

 

عکس نوشته اسم بهار برای پروفایل

 

 

افزایش بازدید وبلاگ بدون مصرف اینترنت

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 422 بازدید

 

با سلام خدمت همه کاربران عزیز مینی فان

 

امروز میخوام بهتون سایتی رو معرفی کنم که میتونین بدون

 

فعالیت در این سایت بازدید وبلاگتون رو افزایش بدین فقط کافیه

 

آدرس وبلاگتون رو معرفی کنین.این سایت تا یک هفته براتون بازدید

 

ارسال میکنه و بعد از یک هفته برای وبلاگتون بازدید ارسال نمیکنه

 

باید دوباره با یک ایمیل دیگه ثبت نام کنید و دوباره وبلاگ رو معرفی کنین

 

تو این سایت هرچقدر که دوست دارین ثبت نام کنین و وبلاگتون رو

 

معرفی کنین.این سایت برای وبلاگ ضرر نداره ولی اگه به وبلاگتون

 

دامنه وصل کردین یا سایت دارین به هیچ وجه از این سایت استفاده


نکنین چون این سایت بازدید جعلی ارسال میکنه و ممکنه سایتتون


از بین بره.برای شروع به این آدرس مراجعه کنید : monitive.com

 

مطابق با عکس زیر در صفحه اول سایت باید آدرس وبلاگتون رو وارد کنین

 

مونیتیو

 

پس از وارد کردن آدرس روی کادر قرمز رنگ check now کلیک کنید

 

من آدرس mozrank.rozblog.com رو وارد کردم


صفحه جدیدی باز میشه که مشخصات وبلاگتون رو نشون میده

 

پایین صفحه کادر قرمز رنگی مثل کادر زیر وجود داره

 

کادر

 

تو این کادر آدرس وبلاگتون نوشته شده روی این کادر کلیک کنید.

 

طبق عکس زیر پس از کلیک کردن روی کادرقرمز صفحه ثبت نام ظاهر میشه

 

پیشنهاد میشه برای ثبت نام از ایمیل موقت emeil.ir استفاده کنید چون بعد

 

از یک یا دوهفته باید دوباره ثبت نام کنید و آدرس وبلاگتون رو معرفی کنید.

 

 

 

نام خودتون - ایمیل - و آدرس وبلاگ رو وارد کنین و روی sign up کلیک کنید.

 

طبق تصویر زیر به صفحه جدیدی منتقل میشوید که گفته شده لینک فعال

 

سازی حساب کاربری به ایمیلتون ارسال شده.

 

صفحه ایمیل ارسال شده

 

طبق تصویر زیر ایمیل ارسال شده را باز کنید روی کادر confirm my email کلیک کنید

 

ایمیل

 

طبق تصویر زیر پس از کلیک روی کادر قرمز به صفحه جدید منتقل میشوید.

 

صفحه وارد کردن آدرس

 

در این صفحه در کادر اول آدرس وبلاگتون رو وارد کنین و کادر دوم را خالی بگذارید.

 

سپس روی کادر سبز رنگ add monitor کلیک کنید.

 

طبق تصویر زیر  به صفحه جدیدی منتقل میشوید که باید نام خودتون و آدرس

 

وبلاگتون رو دوباره وارد کنین.

 

صفحه وارد کردن آدرس

 

پس از وارد کردن نام خودتون و آدرس وبلاگتون به پایین همین صفحه

 

مراجعه کنین و طبق تصویر زیر روی گزینه سبز رنگ add کلیک کنین.

 

add

 

تبریک آدرس وبلاگتون ثبت شد.طبق تصویر زیر صفحه جدید باز میشه

 

شما تو این صفحه میتونین آیپی های ارسال شده و آمار رو ببینید.

 

 

صفحه مشخصات

 

تا اینجا آدرس وبلاگتون با موفقت ثبت شده فقط 3 دقیقه صبر کنید تا

 

این سایت ارسال بازدید و آیپی به وبلاگتون رو شروع کنه.

 

شما میتونین تو همین صفحه آدرس وبلاگتون رو بصورت نامحدود وارد

 

کنین تا ارسال بازدید به وبلاگتون بیشتر بشه برای این کار طبق تصویر زیر

 

 

از منوی بالا صفحه روی monitors کلیک کنید و روی add monitor کلیک

 

کنید و آدرس وبلاگتون رو دوباره ثبت کنید.ثبت دوباره آدرس فقط چند

 

ثانیه طول میکشه.امیدوارم که این آموزش بدردتون بخوره << پایان >>

 

 

آدرس کانال بدندید bedandid چیست ؟

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 326 بازدید

 

کانال جوک و سرگرمی بدندید

 

 

آدرس کانال بدندید

 

برای رفتن به کانال روی لینک زیر کلیک کنید

 

telegram.me/bedandid

 

 

لوگوی جدید اسم ساسان

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 440 بازدید

 

لوگوی جدید اسم ساسان

 

 

لوگوی اسم ساسان

 

 

لوگوی جدید اسم کوثر

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 795 بازدید

 

لوگوی جدید اسم کوثر

 

 

لوگوی اسم کوثر

 

 

لوگوی جدید اسم نغمه

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 435 بازدید

 

لوگوی جدید اسم نغمه

 

 

لوگوی اسم نغمه

 

 

لوگوی جدید اسم زیبا

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 703 بازدید

 

لوگوی جدید اسم زیبا

 

 

لوگوی اسم زیبا

 

 

لوگوی جدید اسم مهرداد

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 635 بازدید

 

لوگوی جدید اسم مهرداد

 

 

لوگوی اسم مهرداد

 

 

لوگوی جدید اسم فرگل

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 334 بازدید

 

لوگوی جدید اسم فرگل

 

 

لوگوی اسم فرگل

 

 

لوگوی جدید اسم شروین

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 370 بازدید

 

لوگوی جدید اسم شروین

 

 

لوگوی اسم شروین

 

 

لوگوی جدید اسم اکرم

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 821 بازدید

 

لوگوی جدید اسم اکرم

 

 

لوگوی اسم اکرم

 

 

لوگوی جدید اسم نیاز

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 492 بازدید

 

لوگوی جدید اسم نیاز

 

 

لوگوی اسم نیاز

 

 

لوگوی جدید اسم منوچهر

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 681 بازدید

 

لوگوی جدید اسم منوچهر

 

 

لوگوی اسم منوچهر

 

 

لوگوی جدید اسم ماهک

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 408 بازدید

 

لوگوی جدید اسم ماهک

 

 

لوگوی اسم ماهک

 

 

لوگوی جدید اسم صدیقه

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 548 بازدید

 

لوگوی جدید اسم صدیقه

 

 

لوگوی اسم صدیقه

 

 

لوگوی جدید اسم آیلار

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 751 بازدید

 

لوگوی جدید اسم آیلار

 

 

لوگوی اسم آیلار

 

 

لوگوی جدید اسم طلا

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 290 بازدید

 

لوگوی جدید اسم طلا

 

 

لوگوی اسم طلا

 

 

لوگوی جدید اسم کامیلیا

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 250 بازدید

 

لوگوی جدید اسم کامیلیا

 

 

لوگوی اسم کامیلیا

 

 

لوگوی جدید اسم هومن

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 376 بازدید

 

لوگوی جدید اسم هومن

 

 

لوگوی اسم هومن

 

 

لوگوی جدید اسم احد

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 411 بازدید

 

لوگوی جدید اسم احد

 

 

لوگوی اسم احد

 

 

لوگوی جدید اسم شهیاد

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 201 بازدید

 

لوگوی جدید اسم شهیاد

 

 

لوگوی اسم شهیاد

 

 

لوگوی جدید اسم هما

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 360 بازدید

 

لوگوی جدید اسم هما

 

 

لوگوی اسم هما

 

 

لوگوی جدید اسم شمیم

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 493 بازدید

 

لوگوی جدید اسم شمیم

 

 

لوگوی اسم شمیم

 

 

دانلود برنامه طراحی لوگوی اسمی FontTwister

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 438 بازدید

 

دانلود برنامه طراحی لوگوی اسمی FontTwister

 

با این برنامه طراحی لوگو میتونین برای اسم خودتون لوگو بسازین

 

 

دانلود برنامه طراحی لوگوی اسمی FontTwister

 

 

دانلود برنامه

 

 

لوگوی جدید اسم حافظ

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 237 بازدید

 

لوگوی جدید اسم حافظ

 

 

لوگوی اسم حافظ

 

 

لوگوی جدید اسم لنا

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 487 بازدید

 

لوگوی جدید اسم لنا

 

 

لوگوی اسم لنا

 

 

لوگوی جدید اسم ارسلان

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 522 بازدید

 

لوگوی جدید اسم ارسلان

 

 

لوگوی اسم ارسلان

 

 

 

لوگوی جدید اسم صلیمه

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 253 بازدید

 

لوگوی جدید اسم صلیمه

 

 

لوگوی اسم صلیمه

 

 

لوگوی جدید اسم آرام

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 291 بازدید

 

لوگوی جدید اسم آرام

 

 

لوگوی اسم آرام

 

 

لوگوی جدید اسم هایده

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 369 بازدید

 

لوگوی جدید اسم هایده

 

 

لوگوی اسم هایده

 

لوگوی اسم هایده 

 

 

لوگوی جدید اسم مهوش

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 397 بازدید

 

لوگوی جدید اسم مهوش

 

 

لوگوی اسم مهوش

 

 

لوگوی جدید اسم محمود

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 444 بازدید

 

لوگوی جدید اسم محمود

 

 

لوگوی اسم محمود

 

 

لوگوی جدید اسم منیره

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 551 بازدید

 

لوگوی جدید اسم منیره

 

 

لوگوی اسم منیره

 

 

لوگوی جدید اسم محمدمهدی

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 456 بازدید

 

لوگوی جدید اسم محمدمهدی

 

 

لوگوی اسم محمدمهدی

 

 

لوگوی جدید اسم خجسته

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 328 بازدید

 

لوگوی جدید اسم خجسته

 

 

لوگوی اسم خجسته

 

 

لوگوی جدید اسم رادین

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 615 بازدید

 

لوگوی جدید اسم رادین

 

 

لوگوی اسم رادین

 

 

لوگوی جدید اسم حیدر

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 398 بازدید

 

لوگوی جدید اسم حیدر

 

 

لوگوی اسم حیدر

 

 

لوگوی جدید اسم بتول

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 328 بازدید

 

لوگوی جدید اسم بتول

 

 

لوگوی اسم بتول

 

 

لوگوی جدید اسم مهرگان

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 360 بازدید

 

لوگوی جدید اسم مهرگان

 

 

لوگوی اسم مهرگان

 

 

لوگوی جدید اسم قدرت

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 250 بازدید

 

لوگوی جدید اسم قدرت

 

 

لوگوی اسم قدرت

 

 

لوگوی جدید اسم الیاس

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 326 بازدید

 

لوگوی جدید اسم الیاس

 

 

لوگوی اسم الیاس

 

 

لوگوی جدید اسم آتیه

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 282 بازدید

 

لوگوی جدید اسم آتیه

 

 

لوگوی اسم آتیه

 

 

لوگوی جدید اسم هنگامه

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 425 بازدید

 

لوگوی جدید اسم هنگامه

 

 

لوگوی اسم هنگامه

 

 

پادشاه موسیقی جهان کیست ؟

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 542 بازدید

 

پادشاه موسیقی جهان کیست ؟

 

 

سلطان موسيقي پاپ چه كسي است؟

 

 

به چه كسي سلطان مي‌گويند؟ سلطان بودن يعني چه؟ يك


خواننده چطور مي‌تواند به سلطان در حوزه موسيقي تبديل


شود؟ سلطان بودن نشانه محبوبيت و درست كار كردن است


يا نه؟ آيا اصلا كسي در ايران سلطان موسيقي پاپ است؟ و


چه كسي واجد همه شرايط براي سلطان بودن است.اگر پاسخ همه اين سوال‌ها را هم پيدا كنيم باز مهم‌ترين مسئله


بي‌پاسخ مي‌ماند كه سلطان موسيقي پاپ كيست؟ هر فردي


خواننده مورد علاقه خود را سلطان مي‌نامد و روي اين مسئله


هم حساسيت دارد، براي القاي اين تفكر تنها به احساساتش


تكيه كرده، چون صدا يا تيپ و ياد شخصيت آن خواننده را دوست


دارد برايش سلطان است. چون فكر مي‌كند جز او كسي نمي‌تواند


در زندگي‌اش تا اين حد تاثيرگذار باشد. نوجوان باشد برايش


وبلاگ مي‌سازد ، عكس‌هايش را به در و ديوار مي‌زند ، اگر او را


در خيابان ببنند حتما امضايي خواهد گرفت و يك عكس يادگاري و


همه اينها برايش مي‌شوند خاطره. خاطره‌اي كه تاسال‌ها در دل


و ذهنش مي‌ماند.نكته جالب توجه اينكه اگر از همين سلطان خبري بشنود كه


مطابق ميلش نباشد! يا اگر او را ببيند و رفتاري همراه با تكبر و


غرور از خواننده محبوبش سربزند ديگر او برايش سلطان نيست


و اين يعني او خوب انتخاب نكرده! چون سلطا‌ن‌ها هميشه


سلطان مي‌مانند.نوجوانان و جوانان كه در رده سني 15 تا 25


سال قرار دارند بيشتر درگير اين مباحثند و بعد از گذشت 25 سال


ديگر اين بحث‌ها برايشان رنگ و بويي ندارد و خودشان را درگير


نمي‌كنند و حتي ممكن است سلطان اين دوره سني بعد از


بزرگ شدن آدم‌ها به سرباز تبديل شود سربازي كه ديگر براي


مطرح كردنش وقتي نيست، زيرا نه زمان اجازه مي‌دهد نه خود


شخص ديگر فرصتي براي آن مي‌گذارد. اين بزرگتر‌شدن آدمها آنها


را به اين سمت مي‌برد كه چندين خواننده را دوست داشته باشند


و صدا و چهره سلطان دوره نوجواني حالا ديگر تبديل به يك حس


نوستالژيك شده است. در اين ميان دختران بيشترين قشر تاثير‌پذير


در اين مباحثند چراكه قدرت اسطوره‌سازي آنها به مراتب بيش از


پسران است و عموما دختران براي مورد علاقه هايشان وقت بيشتري


مي‌گذارند.از نگاهي ديگر بهترين بودن، مشهور بودن با محبوب‌بودن


فاصله دارد و لزوما آدم مشهور محبوب نيست و كسي كه محبوب


است حتما بهترين نيست. توجه به كارنامه كاري خواننده كه چندين


كنسرت برگزار كرده، چه تعداد آلبوم داشته و آيا اين‌ها پرفروش


شده‌اند، به چندين جايزه ملي و بين المللي دست پيدا كرده


چندين مقاله و يادداشت نوشته و چند درصد مردم دوستش دارند


شايد راهي براي شناخت نفر اول موسيقي است.اگر قرار است


در نظر‌سنجي هم بهترين خواننده موسيقي پاپ معرفي شود بايد


در يك گستره وسيع ميداني در عين حال علمي و با تعداد گزينه‌هاي


متنوع صورت گيرد.مثلا «آژانس شيشه اي» به كارگرداني ابراهيم


حاتمي‌كيا در شانزدهمين جشنواره فيلم فجر در سال 76 موفق شد


عنوان سيمرغ بلورين بهترين فيلم را از آن خود كند و از آن به عنوان


بهترین فیلم ۳۰ سال سینمای پس از انقلاب ياد مي‌شود و اين


بهترين‌بودن هم از نگاه هيئت داوران، هم از نگاه منتقدان و هم از


نگاه مردمي بود و با اين ارزيابي مي‌توان با اطمينان و مدرك گفت


اين فيلم بهترين فيلم دفاع مقدس بوده و هست.از سوي ديگر


خيلي‌ها معتقدند كسي كه اين عنوان به او تعلق مي‌گيرد بايد


بنيانگذار و تاثير‌گذار در عرصه موسيقي باشد. تئوري‌هاي موسيقي


را بشناسد، مخاطب را درك كند و همواره بر آن باشد كاري نكند


كه به گذشته كاري اش لطمه بخورد و داراي محبوبيت عمومي باشد


يعني تعداد وسيعي از مردم بر اين مسئله اتفاق نظر داشته باشند


كه او منحصر به فرد است بايد سال‌ها زمان ببرد كسي بتواند جاي


او را بگيرد.محمد نوري، شادمهر عقيلي، حمید حامی، مانی رهنما


محسن يگانه، رضا صادقي، بنيامين بهادري، احسان خواجه اميري


مجيد اخشابي، محسن چاووشي، خشايار اعتمادي، علی لهراسبی


فرزاد فرزين و... با جستجويي در دنياي مجازي با اين اسامي و


خيلي هاي ديگر برخورد مي‌كنيد كه از آنها به عنوان سلطان موسيقي


پاپ ياد شده است و به راستي سلطان موسيقي پاپ كيست؟

 

 

معنی فن پیج در اینستاگرام چیست ؟

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 18414 بازدید

 

معنی فن پیج در اینستاگرام چیست ؟

 

 

معنی فن پیچ در اینستاگرام چیست ؟

 


fanpage یا همون صفحه هواداران صفحه ای هست که


طرفداران یه برند، محصول، فیلم، سیاستمدار خاص، بازیگر


خواننده یا... (هر چیزی میتونه باشه) به اسم اون شخص


یا برند و... میسازن تو سایت های اجتماعی مثل فیس بوک


و به پخش اخبار و حواشی در مورد اون موضوع میپردازن...


بعضی از این صفحات مورد تایید اون شخص یا برند هست


(تحت عنوان official یا رسمی) و خیلی های دیگه مورد تایید


نیستن...

 

 

دانلود فیلم ترسناک مورچه های آدمخوار

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 603 بازدید

 

دانلود فیلم ترسناک مورچه های آدمخوار

 

 

دانلود فیلم ترسناک مورچه های آدمخوار

 

 

نام فیلم : The Hive

 

ژانر : ترسناک ، علمی تخیلی

 

کارگردان : Peter Manus

 

ستارگان : Elizabeth Healey, Kal Weber, Tom Wopat

 

محصول : آمریکا

 

زبان : انگلیسی

 

زمان : 1 ساعت 30 دقیقه

 

امتیاز : 3.4/10

 

کیفیت : HdRip 720p

 

فرمت : MKV

 

حجم : 750 MB

 

اطلاعات بیشتر : کلیک کنید

 

لینک دانلود : مستقیم –Direct

 

خلاصه داستان : هنگامی که مورچه ها، نمایش رفتار هرگز قبل دیده می شود


به دست گرفتن یک جزیره، بحث برانگیز تیم قفسه سینه نامیده می شود برای


جلوگیری از تهدید عظیم تنها به کشف که مورچه ها توسط چیزی فراتر از این جهان


کنترل می شود…

دانلود فیلم از آپلود بوی

 

 


دانلود ورژن قدیمی تانگو برای اندروید Tango messenger v2.7.40083

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 387 بازدید

 

دانلود ورژن قدیمی تانگو برای اندروید Tango messenger v2.7.40083

 

 

دانلود ورژن قدیمی تانگو برای اندروید Tango Video Calls v2.7.40083

 

 

 

Tango Text, Voice, Video Calls با استفاده از این برنامه میتوانید


در هر کجا که هستید بوسیله ۳G , 4G یا WiFi با کاربرانی که برنامه


Tango روی گوشی یا تبلتشان نصب هست به صورت رایگان ( جدا از


هزینه اینترنت ) تماس ویدیویی یا صوتی برقرار کنید.


ویژگی های Tango :


تماس رایگان بین گوشی ها و تبلت های اندروید و iOS

 

پولتان را با تماس های بین المللی رایگان با سایر اعصای Tango نگه دارید.


تماس را به صورت صوتی شروع کنید و در صورتی که چیزی را برای نشان


دادن به یکدیگر دارید با کلیک روی آیکون دوربین به حالت تماس ویدیویی


سوییچ کنید.برنامه به صورت خودکار دوستانتان را که قبلا Tango داشته اند


پیدا میکند. بدون نیاز به Login کردن و زدن رمز عبور – ساخت اکانت در کمتر


از ۵ ثانیه دعوت کردن دوستان با Text یا ایمیل ساده و استفاده آسان

 

 

دانلود از پیکو فایل

 

 

دانلود رمان ایرانی نفرت با فرمت apk و pdf

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 2435 بازدید

 

دانلود رمان ایرانی نفرت با فرمت apk و pdf

 

 

دانلود رمان ایرانی نفرت با فرمت pdf

 

 

خیلی خسته بودم فقط می خواستم وقتی رسیدم خونه بپرم تو


رختخوابم وتاشب یکسره بخوابم……. اونشب قراربود بریم برای


روزبه خواستگاری .فرانک دختری بود که ازمدتهاعاشقش شده بود


ومی خواست بره خواستگاریش بابا ومامان مخالف بودند. اخه روزبه


یک سال باهاش دوست بود وبعدکش وقوسهای فراوان اخرسر بابام


راراضی کرده بود بیان براش خواستگاری. فرانک دختر بیخودی بود


یعنی این نظرمن بود .روزبه که می مردبراش .حتی یکباراین رابه


خودش هم گفتم….. جوابش یک تودهنی بود.فرانک اصلا به خانواده


ما نمی خورد…… مامان وباباش خیلی راحت بودند. حتی می دونستند


دخترشون باداداشم دوسته ولی براشون مهم نبود .هروقت فرانک را


می دیدم، یک حس بدی درمن ایجادمی شد.وقتی برای اولین بارمنو دید


یکه خورد. بایک فیس وافاده گفت توکی هستی ؟وای خدا!!چقدرهم که


حرف زدنش بد بود .هرکلمه ای راکش می داد ورفتارهایش تهوع اوربود …


همه رفتارها وصحبت کردنهایش .به مامان هم گفتم. گفت ولش کن


داداشت که فقط اونو می بینه . تامدتها توخونه ما صدای دادوهوار بود.


دیروز هم سراین مسئله باکیومرث پسرهمسایه دیواربه دیوارمون دعواش


شده بود سر فرانک .اینو مامان بهم گفت گریه می کردوتعریف می کرد.


کیومرث دعوامی کرده ودادمی زده که فرانک مال اونه وحق نداره بهش


فکرکنه .مثل اینکه فرانک قبلامدتی بااون دوست بوده ووقتی روزبه را می بینه


باروزبه دوست می شه.خداییش داداشم خوش تیپ بود اینوچون خواهرش


بودم نمی گفتم ولی خوب قیافه اش دخترپسندبود. قدبلندموهای سیاه و


پرپشت وپوست سفید ویک ته ریش بزی وچشمهایی سبز داشت من هم


چشمهایم سبزبود این ارث مادرم بود .

 

دانلود با فرمت pdf

 

 

دانلود با فرمت apk (به زودی)

 

 

چگونه در تلگرام رفع بلاک شویم ؟

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 344 بازدید

 

چگونه در تلگرام رفع بلاک شویم ؟

 

 

چگونه در تلگرام رفع بلاک شویم ؟

 

 

روش کار بسیار ساده و در عین حال حساس می باشد. لطفاً دقت داشته


باشید که مراحل ذکر شده در ادامه را درست همانند آموزش انجام دهید


که در غیر اینصورت تضمینی برای بازگشت اکانت تلگرامتان از حالت اسپم


Spam وجود ندارد.ابتدا شما می بایست از حداقل 40 تا 50 نفر از کسانی


که مطمئن هستید شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند و شما هم


متقابلاً شماره آن افراد را در گوشی خود ندارید، درخواست کنید که حداقل


10 پیام یا استیکر برایتان ارسال کنند. شاید با خود بگویید اصل مشکل


همینجاست که من نمی توانم به این افراد پیغام بفرستم. بله کاملاً حق با


شماست ولی حتماً شما درتلگرام در گروه هایی فعالیت دارید که ممکن است


برخی از اعضای گروه شماره شما را نداشته باشند و شما هم شماره این


دوستان را نداشته باشید. شما می توانید با ارسال یک پیام در گروه تلگرامی


حاوی این درخواست، از اعضاء گروه بخواهید که شما را یاری کنند. و یا می توانید


از دوستان تلگرامیتان بخواهید که از دوستانشان که شماره شما را ندارند و


شما هم شماره آنها را ندارید، بخواهند که برایتان حداقل 10 پیام یا استیکر


بفرستند. (دقت کنید که هرچه تعداد افرادناشناسی که برایتان پیام


میفرستند بیشتر باشد ربات تلگرام زودتر شما را از حالت اسپم Spam

 

خارج خواهد کرد). و باز هم به این نکته بسیار مهم توجه کنید که این پیامها


نباید بصورت یکجا و در یک روز برایتان ارسال شود. به زبان ساده و به عنوان


مثال، 15 نفر امروز، 10 نفر فردا، 20 نفر روز بعد وبه همین ترتیب در طول 4 یا 5

 

روز باید این پیامها برایتان ارسال شود.بعد از کامل شدن این مرحله و ارسال این


پیام ها نوبت شماست که کار اصلی را انجام دهید. کار اصلی که شما باید در


این مرحله انجام دهید، صبر است. شما می بایست به مدت 7 تا 14 روز به


هیچ عنوان این پیام هایی که برایتان فرستاده شده را باز نکنید. باز هم تاکید


می کنم، به هیچ عنوان پیام هایی که بخاطر خارج شدن از حالت اسپم Spam

 

دریافت کرده اید را نباید باز کنید و ببینید. در طول این مدت 7 تا 14 روزه شما


می توانید به فعالیت عادی خود در گروه ها و گفتگو با کسانی که قبلا با آنها در


ارتباط بودید ادامه دهید ولی این را هم مد نظر داشته باشید که در همین مدت


نباید به شخص یا اشخاصی که شماره شما را در گوشی خود ذخیره ندارند هیچ


پیغامی بفرستید.در نهایت اکانت تلگرام شما بعد از گذشت این مدت از حالت


ریپورت اسپم Report Spam خارج خواهد شد.

 

 

علت نصب نشدن تلگرام چیست ؟

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 278 بازدید

 

علت نصب نشدن تلگرام چیست ؟

 

 

علت نصب نشدن تلگرام چیست ؟

 

 

توصیه ما به شما پاک کردن دیتا و بعد نسخه موجود روی گوشی و نصب


جدیدترین نسخه تلگرام (در حال حاضر نسخه 3.0.0) است که پس‌ازاین


کار باید اتصال مجدد بدون مشکل انجام شود.یادتان باشد برای اتصال مجدد


بعد از نصب دوباره، باید کد مخصوص فعال‌سازی را دریافت کنید که این


کار بااتصال گوشی از طریق داده/data مسیر خواهد بود.برای دانلود جدیدترین


نسخه اینجا را کلیک (نسخه اندرویدی) یا اینجا را کلیک (نسخه آی او اس)


کنید و پس از دانلود، روی Download Now در سمت راست و بالای صفحه


مرورگر کلیک کنید تا دانلود شروع شود.بسیاری از کاربران با این راه‌حل جواب


گرفته‌اند. اگر پس از انجام مراحل فوق به مشکل برخوردید، باید مشکل را


از طریق اپراتور خود حل کنید. یادتان باشد خالی کردن گالری پرحجم


(بدلیل کلود بیس بودن تلگرام) نیز می تواند تاثیرگذار باشد.

 

 

 

راحت ترین روش انداختن النگو در دست

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 9129 بازدید

 

راحت ترین روش انداختن النگو در دست

 

 

راحت ترین روش انداختن النگو در دست

 

بعضی از خانم ها روش النگو انداختن رو بلد نیستن که توضیح میدم

 

روش اول اینه که جوراب زنانه بندازین دستتون و النگو رو بندازین دستتون

 

روش دوم : به دستتون صابون بزنین و النگو رو بندازین دستتون

 

امیدوارم مطلب مفید بوده باشه مژه

 

 

 

معنی ضرب المثل بار کج به منزل نمیرسد

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 310 بازدید

 

معنی ضرب المثل بار کج به منزل نمیرسد

 

 

معنی ضرب المثل بار کج به منزل نمیرسد

 

زمینه پیدایش


یکی از شاهزادگانی که به سعدی شیرازی ارادت داشت، محرمانه از


شاهزاده خانم خویش به وی شکایت کرد که همه ساله برای من سه قلوی


دختر می‌آورد و از او علاج خواست. سعدی راه‌حلی نشان داد که


شاهزاده خانم را سخت برآشفته ساخت و فرمان داد او را از شهر اخراج


کنند. شیخ بار سفر بست و زاد و توشه سفر را در یکتای خورجین و تای


دیگر را خالی گذاشت. آن‌گاه خورجین را روی الاغ انداخت، ولی از هر طرف


که خورجین را می‌انداخت، آن طرفی که پر بود، سنگینی می‌کرد و به


زمین می‌افتاد. شاهزاده خانم که از پنجره قصر این ماجرا را می‌نگریست


به سعدی بانگ زد و گفت: بار کج به منزل نمی‌رسد. چرا وسایلت را


مساوی در هر دو طرف خورجین نمی‌گذاری تا تعادل برقرار شود و بارت


به زمین نیفتد؟ سعدی گفت: از ترس شما؛ زیرا من هم جز آنچه شما


گفته‌اید، نگفتم ولی شما امر کردی مرا از شهر بیرون کنند.

 

پیامها


ناراستی و حقه‌بازی عاقبت خوبی ندارد.


اگر خواهان به سرانجام رسیدن کارها و موفقیت در برنامه‌هایت هستی


راست‌گو و راست‌کردار باش.


نظام آفرینش براساس عدل و راستی بنا شده است و هرگونه کژی و ناراستی


بی‌نتیجه و نابود خواهد بود.


کاربرد: در تشویق به راستی و درست‌کاری و در نکوهش و متوجه کردن افرادی


که به بیراهه می‌روند به کار می‌رود.

 

ضرب المثل های هم مضمون

از راه برو، بیراه نرو.


هر چند که راهت دورتره.


از کجی و کج‌روی اندیشه کن.


اگر راستی، کارت آراستی.


بِهْ از راستی در جهان کاری نیست.


تا مار راست نشود، به سوراخ نمی‌رود.


جهان از پی راستی شد به پای.


راه راست، گم شدن ندارد.


سر ناراستی‌ها راستی است.


راستی شغل نیک‌بختان است.


کج منه پا وگرنه می‌لغزی.


هیچ تقلبی بهتر از راستی نیست.


به گیتی بِهْ از راستی پیشه نیست.


تیر اگر راست شود، بر هدف است.


خواهی که رستگار شوی، راستکار باش.


راست شو تا به راستان برسی.


راستی را زوال کی باشد؟ راستی موجب رضای خداست.


ز کژی نشد راست کار کسی.


عقل جز راستی نفرموده است.

 

اشعار هم مضمون


از کجی بِهْ که روی برتابید * رستگاری ز راستی یابید از کژی افتی به


کم و کاستی * از همه غم رستی اگر راستی (نظامی)


با ما کج و با خود کج و با خلق خدا کج * آخر قدمی راست بنه ای همه


جا کج به از راستی کس ندارد درخت * که بارش بهشت است و تاج


است و تخت (فردوسی)نیک رو، بد مرو که نیک و بد است * که ز ما


یادگار می‌ماند

 

ریشه های قرآنی حدیثی

 

امام علی(علیه السلام): «اَالنَّجاۀُ مَعَ الصِّدقِ؛ رستن، با راستی همراه است»


امام علی(علیه السلام): «وَیلٌ لِمَن تَمادی فی غَیِّهِ وَ لَم یَغِی اِلَی الرُّشدِ


وای بر کسی که در گمراهی خود فرو رود و به راه راست باز نیاید»


امام علی(علیه السلام): «مَن تَعَدّی الحَقَّ ضاقَ مَذهَبُهُ؛ هر که از حق


فراتر رود، راهش تنگ شود»

 

 

 

 

دانلود آخرین نسخه لاین بنفش ورژن 4.6.0

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 402 بازدید

 

دانلود آخرین نسخه لاین بنفش ورژن 4.6.0

 

 

دانلود آخرین نسخه لاین بنفش ورژن 4.6.0

 

 

سلام.امروز براتون لاین بنفش گذاشتم و نیازی به


روت کردن گوشی نیست و حجمش 21 مگابایته

 

 

دانلود از پیکو فایل

 

 

منظور از پی وی در تلگرام چیست ؟

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 108308 بازدید

 

منظور از پی وی در تلگرام چیست ؟

 

 

منظور از پی وی در تلگرام چیست ؟

 


خیلیا میخوان بدونن pv تو تلگرام به چه معناست ؟ وقتی شما با یکی خصوصی چت میکنید

 

یعنی شما رفتین pv طرف یا اون اومده pv شما هر کسی که شروع کننده چت باشه یعنی

 

رفته pv طرف.

 

فرض کنید شما آیدی تلگرام یکی رو دارین وقتی بهش پیام میدین این پیام فقط برای همون

 

فرد ارسال میشه که بهش میگن پیام خصوصی یا همون pv

 

بعضیا تو تلگرام میگن چرا کسی نمیاد pv من یعنی اینکه چرا کسی به من پیام خصوصی

 

نمیده ؟ فرق پیام خصوصی (pv) با سایر پیام ها : وقتی شما آیدی یا شماره کسی رو

 

دارین از تلگرام بهش پیام میدین یعنی شما رفتین pv طرف و وقتی که تو گروه های تلگرام

 

پیام میدین این پیام عمومیه یعنی همه میتونن ببینن ولی pv یا همون پیام خصوصی فقط

 

برای یک نفر ارسال میشه و فقط همون طرف میتونه ببینه.

 

 

دانلود کتاب جزء از کل استیو تولتز بصورت pdf و apk و java

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 9551 بازدید

 

دانلود کتاب جزء از کل استیو تولتز بصورت pdf و apk و java

 

 

دانلود کتاب جزء از کل استیو تولتز pdf و apk

 

 

لینک دانلود به زودی قرار میگیرد

 

 

دانلود تلگرام کامپیوتر Telegram Desktop v.0.9.40

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 292 بازدید

 

دانلود آخرین ورژن تلگرام کامپیوتر Telegram Desktop v.0.9.40

 

 

دانلود آخرین ورژن تلگرام کامپیوتر Telegram Desktop v.0.9.40

 

دانلود از پیکو فایل

 

 

دانلود واتس آپ WhatsApp 2.12.94 برای اندروید 2.3.6

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 1044 بازدید

 

دانلود واتس اپ WhatsApp 2.12.94  برای اندروید 2.3.6

 

 

دانلود واتس اپ WhatsApp 2.12.94  برای اندروید 2.3.6

 

 

یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین مسنجر های دنیا می باشد که هم اکنون


مورد استفاده میلیون ها کاربر در اسمارت فون های مختلف می باشد !


واتس آپ با انبوهی از ویژگی های بی نظیر بدون شک تجربه متفاوت و جذاب


در مقایسه با سایر برنامه های مشابه به ارمغان خواهد آورد ! شما می توانید


به راحتی هر چه تمام در واتس آپ عضو شوید و دوستان واتس آپی خود را


جستجو کنید و به بحث و تبادل نظر در قالب گروه های کاربری بپردازید.واتساپ


با به کارگیری سرورهای قدرتمند در سراسر دنیا امکان اتصال حتی با سرعت


بسیار کم را برای کاربران خود فراهم می کند ! بدین ترتیب شما می توانید به


راحتی به حساب کاربری خود در واتس آپ متصل شده و به راحتی لحظات


زیبای خودتان را با دوستان خود در واتس آپ به اشتراک بگذارید ! از ویژگی های


منحصر به فرد واتس آپ می توان به امکان برقراری تماس صوتی و تصویری به


صورت رایگان همراه با امکان ارسال سریع عکس ها، فیلم ها، و پیام های


صوتی اشاره کرد ! همچنین ویژگی هایی همچون امکان ارسال پیام در حالت


آفلاین , ایجاد چت گروهی با دوستان و خانواده همراه با حفاظت از حریم خصوصی


و البته رایگان بودن واتس آپ دست به دست هم داده تا تا WhatsApp مسنجری


بی نظیر در مقایسه با مسنجرهای مشابه باشد !

 

 

دانلود از پیکو فایل

 

 

دانلود ورژن قدیمی تلگرام Telegram 1.9.6 برای اندروید 2.2

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 625 بازدید

 

دانلود ورژن  قدیمی تلگرام Telegram 1.9.6 برای اندروید 2.2

 

 

 

 

نرم افزار Telegram (تلگرام) یکی از بهترین نرم افزارهای ارتباطی برای موبایل است.

 

توسط این نرم افزار میتوانید از طریق اینترنت موبایل خود، با دیگران ارتباط برقرار کنید.

 

تمام اطلاعاتی که توسط تلگرام ردوبدل میشود از طریق اینترنت است. یعنی استفاده


از آن هیچ ارتباطی با شارژ ریالی یا هزینه اپراتور موبایل شما ندارد. (دقیقا شبیه به


نرم افزار واتس آپ) نرم افزار تلگرام به شما امکان ارسال و دریافت پیغام های متنی

 

 

و همچنین فایل های چندرسانه ای را میدهد. یعنی توسط آن میتوانید بدون محدودیت


اقدام به ارسال و دریافت عکس، فیلم، و فایل های صوتی با دوستان خود نمایید.

 

برای استفاده از نرم افزار Telegram نیازی به ثبت نام و شناسه و پسورد ندارید. بلکه


این نرم افزار از شماره موبایل شما به عنوان ID (شناسه هویتی) استفاده میکند. و اگر


هرکدام از Contact های شما دارای نرم افزار تلگرام باشند امکان برقراری ارتباط با آنها


را در اختیار شما قرار میدهد.

 

دانلود از پیکو فایل

 

 

 

کد اس ام اس (sms) تصادفی برای وبلاگ و سایت

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 264 بازدید

 

کد اس ام اس (sms)  تصادفی برای وبلاگ و سایت

 

 

کد اس ام اس تصادفی 

 

 

کد زیر را کپی کرده در سایت و وبلاگ خود قرار دهید

 

<p align='center'><script type='text/javascript' src='http://facebux.ir/abzar/sms-tasadofi/sms2.js'></script><p></p>

 

آیکن فلش با سایز مختلف

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 284 بازدید

 

آیکن فلش با سایز مختلف

 

آیکن فلش با سایز مختلف

 

آیکن فلش با سایز مختلف

 

آیکن فلش با سایز مختلف

 

آیکن فلش با سایز مختلف

 

آیکن فلش با سایز مختلف

 

آیکن فلش با سایز مختلف

 

آیکن فلش با سایز مختلف

 

آیکن فلش با سایز مختلف

 

 

آیکن p با سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 286 بازدید

 

آیکن p با سایز مختلف

 

آیکن p با سایز مختلف

 

آیکن p با سایز مختلف

 

آیکن p با سایز مختلف

 

آیکن p با سایز مختلف

 

آیکن p با سایز مختلف

 

آیکن p با سایز مختلف

 

آیکن p با سایز مختلف

 

آیکن p با سایز مختلف

 

 

آیکن w با سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 259 بازدید

 

آیکن w با سایز مختلف

 

آیکن w با سایز مختلف

 

آیکن w با سایز مختلف

 

آیکن w با سایز مختلف

 

آیکن w با سایز مختلف

 

آیکن w با سایز مختلف

 

آیکن w با سایز مختلف

 

آیکن w با سایز مختلف

 

 

آیکن s با سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 339 بازدید

 

آیکن s با سایز مختلف

 

 

آیکن s با سایز مختلف

 

آیکن s با سایز مختلف

 

آیکن s با سایز مختلف

 

آیکن s با سایز مختلف

 

آیکن s با سایز مختلف

 

آیکن s با سایز مختلف

 

آیکن s با سایز مختلف

 

آیکن s با سایز مختلف

 

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 228 بازدید

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

 

آیکن mp3 player با سایز مختلف

 

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 267 بازدید

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

 

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

 

آیکن ویرایش متن با سایز مختلف

 

 

آیکن پخش آهنگ با سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 213 بازدید

 

آیکن پخش آهنگ با سایز مختلف

 

 

آیکن پخش آهنگ با سایز مختلف

 

آیکن پخش آهنگ با سایز مختلف

 

آیکن پخش آهنگ با سایز مختلف

 

آیکن پخش آهنگ با سایز مختلف

 

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 283 بازدید

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

 

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

 

آیکن میکرفون با سایز مختلف

 

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 263 بازدید

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

 

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

 

آیکن کلیپ در سایز مختلف

 

 

آیکن تم با سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 222 بازدید

 

آیکن تم با سایز مختلف

 

 

آیکن تم با سایز مختلف

 

آیکن تم با سایز مختلف

 

آیکن تم با سایز مختلف

 

آیکن تم با سایز مختلف

 

آیکن تم با سایز مختلف

 

آیکن تم با سایز مختلف

 

آیکن تم با سایز مختلف

 

آیکن تم با سایز مختلف

 

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 215 بازدید

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

 

آیکن تنظیمات

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

آیکن چرخ دنده

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

------------------------------------

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

آیکن چرخ دنده با سایز مختلف

 

 

آیکن آب و هوا در سایز مختلف

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 224 بازدید

 

آیکن آب و هوا در سایز مختلف

 

 

آیکن آب و هوا در سایز مختلف

 

آیکن آب و هوا در سایز مختلف

 

آیکن آب و هوا در سایز مختلف

 

آیکن آب و هوا در سایز مختلف

 

آیکن آب و هوا در سایز مختلف

 

آیکن آب و هوا در سایز مختلف

 

آیکن آب و هوا در سایز مختلف

 

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 232 بازدید

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

-------------------------------------------

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

آیکن موزیک در سایز مختلف

 

 

آیکن پاکت نامه در سایز مختلف

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 231 بازدید

 

آیکن پاکت نامه در سایز مختلف

 

 

آیکن پاکت نامه در سایز مختلف

 

آیکن پاکت نامه در سایز مختلف

 

آیکن پاکت نامه در سایز مختلف

 

آیکن پاکت نامه در سایز مختلف

 

آیکن پاکت نامه در سایز مختلف

 

آیکن پاکت نامه در سایز مختلف

 

آیکن پاکت نامه در سایز مختلف

 

 

آیکن گیم سنتر در سایز مختلف

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 291 بازدید

 

آیکن گیم سنتر در سایز مختلف

 

 

آیکن گیم سنتر در سایز مختلف

 

آیکن گیم سنتر در سایز مختلف

 

آیکن گیم سنتر در سایز مختلف

 

آیکن گیم سنتر در سایز مختلف

 

آیکن گیم سنتر در سایز مختلف

 

آیکن گیم سنتر در سایز مختلف

 

آیکن گیم سنتر در سایز مختلف

 

 

آیکن جستجو در سایز مختلف

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 272 بازدید

 

آیکن جستجو در سایز مختلف

 

 

آیکن جستجو در سایز مختلف

 

آیکن جستجو در سایز مختلف

 

آیکن جستجو در سایز مختلف

 

آیکن جستجو در سایز مختلف

 

آیکن جستجو در سایز مختلف

 

آیکن جستجو در سایز مختلف

 

آیکن جستجو در سایز مختلف

 

 

آیکن آمار در سایز مختلف

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 273 بازدید

 

آیکن آمار در سایز مختلف

 

 

آیکن آمار در سایز مختلف

 

آیکن آمار در سایز مختلف

 

آیکن آمار در سایز مختلف

 

آیکن آمار در سایز مختلف

 

آیکن آمار در سایز مختلف

 

آیکن آمار در سایز مختلف

 

آیکن آمار در سایز مختلف

 

 

آیکن زیبای ps فتوشاپ در سایز مختلف

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 244 بازدید

 

آیکن زیبای ps فتوشاپ در سایز مختلف

 

 

آیکن ps فتوشاپ

 

آیکن ps فتوشاپ

 

آیکن ps فتوشاپ

 

آیکن ps فتوشاپ

 

آیکن ps فتوشاپ

 

آیکن ps فتوشاپ

 

آیکن ps فتوشاپ

 

 

لوگوی جدید اسم ایلیا

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 571 بازدید

 

لوگوی جدید اسم ایلیا

 

 

لوگوی اسم ایلیا

 

 

لوگوی جدید اسم شهناز

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 497 بازدید

 

لوگوی جدید اسم شهناز

 

 

لوگوی اسم شهناز

 

 

لوگوی جدید اسم سلیمان

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 412 بازدید

 

لوگوی جدید اسم سلیمان

 

 

لوگوی اسم سلیمان

 

 

لوگوی جدید اسم هلیا

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 410 بازدید

 

لوگوی جدید اسم هلیا

 

 

لوگوی اسم هلیا

 

 

لوگوی جدید اسم پردیس

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 423 بازدید

 

لوگوی جدید اسم پردیس

 

 

لوگوی اسم پردیس

 

 

لوگوی جدید اسم عفت

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 407 بازدید

 

لوگوی جدید اسم عفت

 

 

لوگوی اسم عفت

 

 

لوگوی جدید اسم گلناز

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 347 بازدید

 

لوگوی جدید اسم گلناز

 

 

لوگوی اسم گلناز

 

 

لوگوی جدید اسم قاسم

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 361 بازدید

 

لوگوی جدید اسم قاسم

 

 

لوگوی اسم قاسم

 

 

لوگوی جدید اسم ملینا

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 921 بازدید

 

لوگوی جدید اسم ملینا

 

 

لوگوی اسم ملینا

 

 

لوگوی جدید اسم هرمز

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 245 بازدید

 

لوگوی جدید اسم هرمز

 

 

لوگوی اسم هرمز

 

 

لوگوی جدید اسم یاشار

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 508 بازدید

 

لوگوی جدید اسم یاشار

 

 

لوگوی اسم یاشار

 

 

لوگوی جدید اسم دنیا

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 407 بازدید

 

لوگوی جدید اسم دنیا

 

 

لوگوی اسم دنیا

 

لوگوی اسم دنیا

 

 

 

لوگوی جدید اسم صونا

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 234 بازدید

 

لوگوی جدید اسم صونا

 

 

لوگوی اسم صونا

 

 

لوگوی جدید اسم حسین طاهری

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 197 بازدید

 

لوگوی جدید اسم حسین طاهری

 

 

لوگوی اسم حسین طاهری

 

 

لوگوی جدید اسم مهدی باقری

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 214 بازدید

 

لوگوی جدید اسم مهدی باقری

 

 

لوگوی اسم مهدی باقری

 

 

لوگوی جدید اسم حکیمه

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 663 بازدید

 

لوگوی جدید اسم حکیمه

 

 

لوگوی اسم حکیمه

 

 

لوگوی جدید اسم مروارید

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 225 بازدید

 

لوگوی جدید اسم مروارید

 

 

لوگوی اسم مروارید

 

 

لوگوی جدید اسم نبی الله

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 331 بازدید

 

لوگوی جدید اسم نبی الله

 

 

لوگوی اسم نبی الله

 

 

لوگوی جدید اسم شیوا کوثری

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 367 بازدید

 

لوگوی جدید اسم شیوا کوثری

 

 

لوگوی اسم شیوا کوثری

 

 

لوگوی جدید اسم مهرنوش

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 492 بازدید

 

لوگوی جدید اسم مهرنوش

 

 

لوگوی اسم مهرنوش

 

 

لوگوی جدید اسم عباس

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 503 بازدید

 

لوگوی جدید اسم عباس

 

 

لوگوی اسم عباس

 

 

کد تقویم زیبا و حرفه ای برای وبلاگ و سایت

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 227 بازدید

 

کد تقویم زیبا و حرفه ای برای وبلاگ

 

 

کد تقویم زیبا و حرفه ای برای وبلاگ

 

کد زیر را کپی کرده و در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید

 

<script type="text/javascript" src="http://facebux.ir/abzar/taghvim/data1.js"></script>

 

 

کد اشتراک گذاری مطالب وبلاگ در 12 شبکه اجتماعی

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 275 بازدید

 

کد اشتراک گذاری مطالب وبلاگ در 12 شبکه اجتماعی

 

 

کد اشتراک گذاری مطالب وبلاگ در 12 شبکه اجتماعی

 

کد اشتراک گذاری مطالب وبلاگ در 12 شبکه اجتماعی

 

کد را از کادر زیر کپی کرده و در  سایت یا وبلاگ قرار دهید

 

 

 

لوگوی جدید اسم لیلی

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 589 بازدید

 

لوگوی جدید اسم لیلی

 

 

لوگوی اسم لیلی

 

لوگوی اسم لیلی

 

 

 

لوگوی جدید اسم مرجان

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 556 بازدید

 

لوگوی جدید اسم مرجان

 

 

لوگوی اسم مرجان

 

 

لوگوی جدید اسم حمیده

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 611 بازدید

 

لوگوی جدید اسم حمیده

 

 

لوگوی اسم حمیده

 

 

لوگوی جدید اسم ارشیا

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 564 بازدید

 

لوگوی جدید اسم ارشیا

 

 

لوگوی اسم ارشیا

 

 

لوگوی جدید اسم نیلو

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 261 بازدید

 

لوگوی جدید اسم نیلو

 

 

لوگوی اسم نیلو

 

 

لوگوی جدید اسم همایون

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 332 بازدید

 

لوگوی جدید اسم همایون

 

 

لوگوی اسم همایون

 

 

لوگوی جدید اسم سیاوش

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 582 بازدید

 

لوگوی جدید اسم سیاوش

 

 

لوگوی اسم سیاوش

 

 

لوگوی جدید اسم سلما

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 591 بازدید

 

لوگوی جدید اسم سلما

 

 

لوگوی اسم سلما

 

 

لوگوی جدید اسم طیبه

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 1035 بازدید

 

لوگوی جدید اسم طیبه

 

 

لوگوی اسم طیبه

 

 

لوگوی جدید اسم نیلوفر

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 899 بازدید

 

لوگوی جدید اسم نیلوفر

 

 

لوگوی اسم نیلوفر

 

لوگوی اسم نیلوفر

 

لوگوی اسم نیلوفر

 

لوگوی اسم نیلوفر 

 

لوگوی اسم نیلوفر

 

 لوگوی اسم نیلوفر

 

لوگوی جدید اسم اوستا

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 278 بازدید

 

لوگوی جدید اسم اوستا

 

 

لوگوی اسم اوستا

 

 

لوگوی جدید اسم سپهر

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 1038 بازدید

 

لوگوی جدید اسم سپهر

 

 

لوگوی اسم سپهر

 

 

لوگوی جدید اسم جاوید

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 347 بازدید

 

لوگوی جدید اسم جاوید

 

 

لوگوی اسم جاوید

 

لوگوی اسم جاوید

 

 

 

لوگوی جدید اسم مارال

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 744 بازدید

 

لوگوی جدید اسم مارال

 

 

لوگوی اسم مارال

 

لوگوی اسم مارال

 

 

 

لوگوی جدید اسم مریم سادات

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 324 بازدید

 

لوگوی جدید اسم مریم سادات

 

 

لوگوی اسم مریم سادات

 

 لوگوی اسم مریم سادات

 

 

لوگوی جدید اسم سمیه و پویا

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 331 بازدید

 

لوگوی جدید اسم سمیه و پویا

 

 

لوگوی اسم سمیه و پویا

 

 

لوگوی جدید اسم کاوه و فرنوش

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 165 بازدید

 

لوگوی جدید اسم کاوه و فرنوش

 

 

لوگوی اسم کاوه و فرنوش

 

 

لوگوی جدید اسم لیلا و نیما

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 237 بازدید

 

لوگوی جدید اسم لیلا و نیما

 

 

لوگوی اسم لیلا و نیما

 

 

لوگوی جدید اسم نسیم

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 495 بازدید

 

لوگوی جدید اسم نسیم

 

 

لوگوی اسم نسیم

 

لوگوی اسم نسیم

 

 

لوگوی جدید اسم سپیده

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 671 بازدید

 

لوگوی جدید اسم سپیده

 

 

لوگوی اسم سپیده

 

لوگوی اسم سپیده

 

لوگوی اسم سپیده 

 

لوگوی اسم سپیده 

 

 

لوگوی جدید اسم فرشته

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 615 بازدید

 

لوگوی جدید اسم فرشته

 

 

لوگوی اسم فرشته

 

 لوگوی اسم فرشته

 

 

لوگوی جدید اسم فرحناز

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 443 بازدید

 

لوگوی جدید اسم فرحناز

 

 

لوگوی اسم فرحناز

 

 

لوگوی جدید اسم رها

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 551 بازدید

 

لوگوی جدید اسم رها

 

 

لوگوی اسم رها

 

 

لوگوی جدید اسم امیرحسین

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 601 بازدید

 

لوگوی جدید اسم امیرحسین

 

 

لوگوی اسم امیرحسین

 

لوگوی اسم امیرحسین

 

 

 

لوگوی جدید اسم نفیسه

نویسنده : ، یکشنبه , : ارسال شده , 766 بازدید

 

لوگوی جدید اسم نفیسه

 

 

لوگوی اسم نفیسه

 

 

لوگوی جدید اسم احمدرضا

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 508 بازدید

 

لوگوی جدید اسم احمدرضا

 

 

لوگوی اسم احمدرضا

 

 

لوگوی جدید اسم ستایش و بهنام

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 220 بازدید

 

لوگوی جدید اسم ستایش و بهنام

 

 

لوگوی اسم ستایش و بهنام

 

 

لوگوی جدید اسم عصمت

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 433 بازدید

 

لوگوی جدید اسم عصمت

 

 

لوگوی اسم عصمت

 

 

 

لوگوی جدید اسم جوانه

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 227 بازدید

 

لوگوی جدید اسم جوانه

 

 

لوگوی اسم جوانه

 

 

لوگوی جدید اسم وحید

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 715 بازدید

 

لوگوی جدید اسم وحید

 

 

لوگوی اسم وحید

 

 

لوگوی جدید اسم رضا فلاح

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 216 بازدید

 

لوگوی جدید اسم رضا فلاح

 

 

لوگوی اسم رضا فلاح

 

 

لوگوی جدید اسم شهرام

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 419 بازدید

 

لوگوی جدید اسم شهرام

 

 

لوگوی اسم شهرام

 

 

لوگوی جدید اسم الهه

نویسنده : ، شنبه , : ارسال شده , 814 بازدید

 

لوگوی جدید اسم الهه

 

 

لوگوی اسم الهه

 

لوگوی اسم الهه

 

 

 

لوگوی جدید اسم گلاره

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 294 بازدید

 

لوگوی جدید اسم گلاره

 

 

لوگوی اسم گلاره

 

 

لوگوی جدید اسم صوری

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 197 بازدید

 

لوگوی جدید اسم صوری

 

 

لوگوی اسم صوری

 

 

لوگوی جدید اسم آذر

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 737 بازدید

 

لوگوی جدید اسم آذر

 

 

لوگوی اسم آذر

 

لوگوی اسم آذر 

 

 

لوگوی جدید اسم باقر

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 215 بازدید

 

لوگوی جدید اسم باقر

 

 

لوگوی اسم باقر

 

 

لوگوی جدید اسم جهان

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 256 بازدید

 

لوگوی جدید اسم جهان

 

 

لوگوی اسم جهان

 

 

لوگوی جدید اسم درسا

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 565 بازدید

 

لوگوی جدید اسم درسا

 

 

لوگوی اسم درسا

 

 

 

 

لوگوی جدید اسم حبیب

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 646 بازدید

 

لوگوی جدید اسم حبیب

 

 

لوگوی اسم حبیب

 

 

لوگوی جدید اسم سارا

نویسنده : ، جمعه , : ارسال شده , 619 بازدید

 

لوگوی جدید اسم سارا

 

 

لوگوی اسم سارا

 

 لوگوی اسم سارا

 

لوگوی اسم سارا

 

 

لوگوی جدید اسم فرزاد

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 1034 بازدید

 

لوگوی جدید اسم فرزاد

 

 

لوگوی اسم فرزاد

 

لوگوی اسم فرزاد

 

 

 

لوگوی جدید اسم صائب

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 258 بازدید

 

لوگوی جدید اسم صائب

 

 

لوگوی اسم صائب

 

 

لوگوی جدید اسم آوا

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 396 بازدید

 

لوگوی جدید اسم آوا

 

 

لوگوی اسم آوا

 

 لوگوی اسم آوا

 

 لوگوی اسم آوا

 

 

لوگوی جدید اسم منا

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 451 بازدید

 

لوگوی جدید اسم منا

 

 

لوگوی اسم منا

 

 

لوگوی جدید اسم منصور

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 659 بازدید

 

لوگوی جدید اسم منصور

 

 

لوگوی اسم منصور

 

 

لوگوی جدید اسم امیرعلی

نویسنده : ، پنجشنبه , : ارسال شده , 979 بازدید

 

لوگوی جدید اسم امیرعلی

 

 

لوگوی اسم امیرعلی

 

لوگوی اسم امیرعلی 

 

 

لوگوی جدید اسم یوسف

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 528 بازدید

 

لوگوی جدید اسم یوسف

 

 

لوگوی اسم یوسف

 

 لوگوی اسم یوسف

 

لوگوی اسم یوسف

 

 

 

لوگوی جدید اسم پرنیان

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 300 بازدید

 

لوگوی جدید اسم پرنیان

 

 

لوگوی اسم پرنیان

 

 

لوگوی جدید اسم فربد

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 483 بازدید

 

لوگوی جدید اسم فربد

 

 

لوگوی اسم فربد

 

 

لوگوی جدید اسم یاسین

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 1200 بازدید

 

لوگوی جدید اسم یاسین

 

 

لوگوی اسم یاسین

 

 

لوگوی جدید اسم نجلا

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 306 بازدید

 

لوگوی جدید اسم نجلا

 

 

لوگوی اسم نجلا

 

 

لوگوی جدید اسم تمنا

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 451 بازدید

 

لوگوی جدید اسم تمنا

 

 

لوگوی اسم تمنا

 

 

لوگوی جدید اسم وجیهه

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 774 بازدید

 

لوگوی جدید اسم وجیهه

 

 

لوگوی اسم وجیهه

 

 

لوگوی جدید اسم عطا

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 350 بازدید

 

لوگوی جدید اسم عطا

 

 

لوگوی اسم عطا

 

 

لوگوی جدید اسم یاسمین

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 377 بازدید

 

لوگوی جدید اسم یاسمین

 

 

لوگوی اسم یاسمین

 

لوگوی اسم یاسمین

 

 

 

لوگوی جدید اسم حسین

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 1301 بازدید

 

لوگوی جدید اسم حسین

 

 

لوگوی اسم حسین

 

لوگوی اسم حسین

 

 لوگوی اسم حسین

 

لوگوی اسم حسین 

 

 

لوگوی جدید اسم آیدا

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 478 بازدید

 

لوگوی جدید اسم آیدا

 

 

لوگوی اسم آیدا

 

لوگوی اسم آیدا

 

 

 

لوگوی جدید اسم زلیخا

نویسنده : ، چهارشنبه , : ارسال شده , 438 بازدید

 

لوگوی جدید اسم زلیخا

 

 

لوگوی اسم زلیخا

 

 

لوگوی جدید اسم کوشا

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 308 بازدید

 

لوگوی جدید اسم کوشا

 

 

لوگوی اسم کوشا

 

 

لوگوی جدید اسم فروغ

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 559 بازدید

 

لوگوی جدید اسم فروغ

 

 

لوگوی اسم فروغ

 

لوگوی اسم فروغ

 

 

 

لوگوی جدید اسم فاطیما

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 500 بازدید

 

لوگوی جدید اسم فاطیما

 

 

لوگوی اسم فاطیما

 

 

لوگوی جدید اسم فرزانه

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 724 بازدید

 

لوگوی جدید اسم فرزانه

 

 

لوگوی اسم فرزانه

 

 

لوگوی جدید اسم آدینه

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 362 بازدید

 

لوگوی جدید اسم آدینه

 

 

لوگوی اسم آدینه

 

 

لوگوی جدید اسم انسیه

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 813 بازدید

 

لوگوی جدید اسم انسیه

 

 

لوگوی اسم انسیه

 

 

لوگوی جدید اسم ابی

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 197 بازدید

 

لوگوی جدید اسم ابی

 

 

لوگوی اسم ابی

 

 

لوگوی جدید اسم موسی

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 338 بازدید

 

لوگوی جدید اسم موسی

 

 

لوگوی اسم موسی

 

 

لوگوی جدید اسم میکائیل

نویسنده : ، سه شنبه , : ارسال شده , 487 بازدید

 

لوگوی جدید اسم میکائیل

 

 

لوگوی اسم میکائیل

 

 

کد برای غیر فعال کردن Ctrl+U

نویسنده : ، دوشنبه , : ارسال شده , 67 بازدید

 

کد برای غیر فعال کردن Ctrl+U

 

 

کد برای غیر فعال کردن Ctrl+U 

 

دانلود کد بستن کنترل + یو

 

 


تمامی حقوق متعلق به مینی فــان میباشد و کپی برداری از مطالب با ذکر منبع مجاز میباشد .
طراحی توسط ام وب